Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Adayı Ocaklı,Ardeşen'de çalışmalarını sürdürdü.

CHP Rize Adayı Ocaklı,Ardeşen'de çalışmalarını sürdürdü.

CHP Rize Milletvekili Adayı Tahsin Ocaklı Kaçkar Devlet Hastanesi,Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifi Çay fabrikası ve Ardeşen Kaymakamlığını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2015 Pazartesi 14:53
CHP Rize Adayı Ocaklı,Ardeşen'de çalışmalarını sürdürdü.

CHP Rize Milletvekili Adayı Tahsin Ocaklı CHP Pazar Kadın Kollarının düzenlediği etkinliğie katıldıktan sontra çalışmalarına Ardeşen'de devam etti.

Kaçkar Devlet Hastanesi ziyareti

CHP Rize Milletvekili adayı Tahsin Ocaklı , Kaçkar devlet hastanesini ziyaret ederek yatan hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifini ziyaret

Ardeşen Nakliyeciler Kooperatifini ziyaret eden Tahsin Ocaklıi özellikle K1 ve C! belgeleri ile Nakliyecileri cendereye sokak uygulamalarla ilgili olarak CHP iktidarın yapılacak olanları anlatarak her türlü sorunun çözüleceği konusunda bilgiler aktardı.

Toplantıya katılanların sorularında yanıtlayan Tahsin Ocaklı, "daha yaşanacak bir Türkiye'nin "ancak CHP iktidarı döneminde olacağını söyledi.

Çaykur Çay Fabrikası ve Kaymakamlık ziyareti

Nakiyeciler Kooperatifinde yapılan toplantının Ardından ,Tahsin Ocaklı ve beraberindeki heyet Çaykur Çay fabrikası ve Ardeşen Kaymakamlığını ziyaret ettiler.

CHP Rize Milletvekili Adayı Tahsin Ocaklı'nın Ardeşen ilçesinde yapmış olduğu ziyaretlere CHP Ardeşen İleç Başkanı R.Kemal Ural,İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan ve İlçe Yönetm Kurulu Üyesi Rahmi Kahveci'de katıldı.

 

 

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık