Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Adayı Tahsin Ocaklı'dan Anneler Günü Mesajı.

CHP Rize Adayı Tahsin Ocaklı'dan Anneler Günü Mesajı.

Anneler günü nedeniyle Ardeşen ve Fındıklı'da düzenlenen etkinliklere katılan CHP Rize Milletvekili adayı Tahsin Ocaklı "Tüm Annelerimize daha yaşanabilecek bir Türkiye'yi kuracağımıza söz veriyoruz" dedi.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2015 Pazar 19:44
CHP Rize Adayı Tahsin Ocaklı'dan Anneler Günü Mesajı.

CHP Rize Milletvekili adayı Tahsin Ocaklı 10 Mayıs Anneler Günü nedeniyle Ardeşen ve Fındıklı'da düzenlenen etkinliklere katıldı.

İlk olarak Ardeşen Belediye Düğün Salonunda düzenlenen etkinliğie katılan Tahsin Ocaklı daha sonra Fındıklı Anemon Düğün Salonu ve Mercan Düğün Salonunda düzenlenen etkinliklere katıldı.

10 Mayıs Anneler günü etkinliklerine katıldıktan sonra bir açıklama yapan Tahsin OCAKLI " Daha yaşanacak bir Türkiye'yi kurmak bizim annelerimize vereceğimiz en iyi hediyedir.Çünkü biliyoruz ki bir anne için en mutlu duygu çocuklarının aç,işsiz,sağlıksız ve güvensiz bir ortamda yaşamamasıdır. Biliyoruz ki annelik vefa demektir,özveri demektir.Bunların hepside çocuklarının geleceği ile ilgilidir. Onun için biz çocukları için annelerimize vereceğimiz en iyi hediye  kimsenin aç kalmadığı,işsiz kalmadığı,güvenli ve sağlık içinde daha yaşanabilir bir Türkiye'yi kurmaktır. Onun için biz Annelerimize vereceğimiz en büyük hediye; bu uğurda elimizden gelen Tüm Mücadeleyi göstereceğimize dair vereceğimiz sözdür. Tüm annelerimizin anneler gününü kutlar ve sağlıklı,huzur dolu günler dilerim" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık