Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Adayları Ardeşen ve Fındıklı'da.

CHP Rize Adayları Ardeşen ve Fındıklı'da.

CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık ve Tahsin Ocaklı Ardeşen ve Fındıklı Halk Eğitim Merkezlerinin düzenlemiş oldukları sergiye katıldılar.

Giriş Tarihi: 5 Mayıs 2015 Salı 16:21
CHP Rize Adayları Ardeşen ve Fındıklı'da.

Ardeşen Halk Eğitim Merkezinden göz doldurucu açılış.

İlk önce saat 11.00'de Ardeşen Halk Eğitim Merkezinin Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi salonunda düzenlenen etkinliğe katılan adaylar daha sonra Halk Eğitimde çalışan kadınların üretmiş olduklarını ürünlerini sergiledikleri Belediye Düğün Salonundaki sergiye gittiler.

Oldukça büyük bir alan Belediye Düğün Salonu tamamen kadınların üretmiş oldukları yüzlerce farklı ürünle dolmuştu.

CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık  ve Tahsin Ocaklı sergiyi gezerek kadınlara emekleri için teşekkür ettiler. Adayların ziyareti sırasında her yerde olduğu gibi burada da çok büyük ilgiyle karşılandıkları,çok sayıda kişinin resim çektirmek için sıra beklediği görüldü.

 

Fındıklı Halk Eğitim Merkezinden görkemli açılış

Ardeşen Halk Eğitim Merkezini gezen adaylar saat 14.00' teki Fındıklı Halk Eğitim Merkezinin düzenlemiş olduğu serginin açılışına katılmak için Fındıklı'ya hareket ettiler.

Fındıklı Halk Eğitim Merkezinin bahçesinde düzenlenen açılış törenine ilgi büyük oldu.

CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık ve Tahsin Ocaklı açılış töreninin ardından kadınların el emekleriyie üretmiş oldukları ürünlerden hazırlamış oldukları sergiyi gezdiler.

Halk Eğitim Merkezi binası içinde katlara dağılmış olarak düzenlenen sergide sergilenen ürünlerin çeşitliliği ve güzelliği CHP Adaylarının takdirlerine neden oldu.

CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık ve Tahsin Ocaklı, Fındıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürü M.Kazım Sandıkçı ve kadınları sergilemiş oldukları başarılardan dolayı tebrik ettiler.

Ardeşen'de olduğu gibi burada da CHP Rize Milletvekili adaylarına yoğun ilgi gösterildi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık