Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Adayları Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ettiler.

CHP Rize Adayları Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, il merkezinde sivil toplum kuruluşlarına ziyaret gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2015 Salı 21:34
CHP Rize Adayları Sivil Toplum Örgütlerini ziyaret ettiler.

Rize Muhtarlar Federasyonu, Emekliler Derneği, Tek Gıda İş Sendikası ve Rize Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) ziyaretlerinde büyük ilgi ve heyecanla karşılanan CHP Rize Milletvekili Adayları, STK Başkanları ve üyeleriyle görüşen CHP Adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, STK temsilcilerinin sorularını cevapladı.

CHP’nin emeklilere, esnafa, işçiye, gençlere yönelik geliştirdiği projelerin, ülke genelinde olduğu gibi Rize’de de karşılık bulduğu gözleniyor.

“CHP iktidarında, emeklilere iki maaş ikramiye verilecek, asgari ücret 1.500 TL olacak, taşeron işçi sistemine son verilecek”

CHP Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık, Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüboğlu, Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı olduğunu, emeklilerin, işçinin, esnafın, gençlerin sorunlarının çözülmesi ve yaşanacak bir Türkiye’nin kurulmasının anahtarının, Türkiye’nin dört bir yanından olduğu gibi Rize’den de CHP’ye güçlü bir destek verilmesi olduğunu söylediler.

SPOR KENTİNDE AMATÖR FUTBOL İÇİN SAHA YOK!

ASKF ziyaretinde, spor adamlarının üzerinde durduğu tek konu, ‘Spor Kent’ diye lanse edilen Rize’nin il merkezinde amatör futbol için saha bulunmaması oldu. ASKF yöneticileri ile futbol antrenörleri, hakem temsilcileri ve kulüp yöneticileri, Türkiye’de 80 il merkezinde amatör için futbol sahası bulunduğunu, sadece Rize’de bulunmadığını ifade ettiler. CHP Rize Milletvekili Adayı Kenan Bıyık, burada yaptığı açıklamada, CHP iktidarında Rize Milletvekili olarak il merkezinde futbol sahası yapacağının sözünü verdi.  

11-muhtarlar 12-muhtarlar 13-emekliler 14-emekliler 15-emekliler 16-sendika 17-sendika 18-sendika 19-askf 20-askf

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık