Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Rize İl Başkanı Rakıcı:30 Ağustos'u hep birlikte kutlayalım.

CHP Rize İl Başkanı Rakıcı:30 Ağustos'u hep birlikte kutlayalım.

Rize Ticaret ve Sanayi Odasından Cumhuriyet Halk Partisine birlik ve beraberlik ziyareti.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2016 Salı 10:56
CHP Rize İl Başkanı Rakıcı:30 Ağustos'u hep birlikte kutlayalım.

Rize Ticaret Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, meclis başkanı Ömer Ofluoğlu ve Ticaret odası yöneticileri 15 Temmuz darbe girişimi sonrası yaşanan birlik ve beraberlik  havasını pekiştirmek için başladıkları siyasi parti ziyaretleri kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

Ziyarette konuşan Rize Ticaret odası başkanı Şaban Aziz Karaahmetoğlu, “15 Temmuz sonrası gerçekleşen birlik ve beraberlik tablosu için Cumhuriyet Halk Partisine teşekkür ediyoruz. İş Dünyası olarak bu birlik ve beraberlik havasının bozulmaması için her türlü çabayı göstereceğiz. Ankara’da oluşan bu şuur umarız yerelde de korunur. Bu birlik ve beraberlik ortamını bozana karşı iş dünyası olarak net bir tavır alacağımızın bilinmesi gerekir” dedi.

 

Yapılan bu ziyareti memnuniyetle karşıladığı söyleyen Cumhuriyet Halk Partisi Rize il Başkanı Mesut Rakıcı ise konuşmasında şunları ifade etti. “ Cumhuriyet halk Partisi kuruluşundan bu güne kadar hep demokrasiden yana olmuştur, demokrasiden yana da olmaya devam edecektir. Bu birlik ve beraberlik mesajları umalım ki söylemde kalmasın uygulamaya dönüştürülsün. Aynı beraberliği Rize’nin sorunları için, özellikle çay sorunu içinde sağlamalıyız. Bütün siyasi partiler ve Stklar olarak Rize’nin sorunlarına tek elden sahip çıkmalıyız.

30 Ağustos’da da beraber olalım

Toplantıda Ticaret odasıne teklif getiren İl başkanı Rakıcı, Önümüzde 30 Ağustos zafer bayramı var, İş dünyası ve diğer siyasi partiler olarak gelin bu bayramımızı hep birlikte kutlayalım. Hep birlikde Rize sokaklarında fener alayı yapıp dolaşalım. Bu birlik ve beraberlik ortamını 30 Ağustos zafer bayramında pekiştirerek dünyaya Rize’den mesaj verelim”dedi.

 halk53

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık