Ana Sayfa Güncel CHP Rize İl Kadın Kolları Ardeşen'de.

CHP Rize İl Kadın Kolları Ardeşen'de.

CHP Rize İl Kadın Kolları CHP Ardeşen İlçe Kadın Kollarını ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 9 Aralık 2014 Salı 14:26
CHP Rize İl Kadın Kolları Ardeşen'de.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Fazilet Türüt başkanlığındak İl Kadın Kolları Yönetim kurulu üyeleri CHP Ardeşen İlçe Kadın Kollarını ziyaret etti.

Bugün saat 12.00'de CHP Ardeşen İlçe Başkanlığına gelen heyeti CHP Ardeşen İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek Ayata Başkanlığındaki İlçe Kadın Kolları yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Fazilet TÜRÜT yapmış olduğu açıklamada " Belli bir program içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Daha önce Fındıklı İlçe Kadın Kollarımızı ziyaret etmiştik.Bugünde Ardeşen İlçe Kadın kollarımızı ziyaret ettik. Arkadaşlarımızla 2015 yılı seçimleri için yapacağımız çalışmaları konuştuk. Çalışma programımız için önerileri aldık. Şu an Rize'nin her yerinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Zaman planlaması için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız" dedi.

CHP Ardeşen İlçe Kadın Kolları Başkanı Melek AYATA yapmış oldıuğu açıklamada " İl Kadın kollarınında ki arkadaşlarımızın  bizi ziyaretinden memnun kaldık. Biz ilçe olarak çalışmalarımızı ara vermeden sürdürüyoruz. Daha farklı neler yapabileceğimizi konuştuk.2015 yılı seçimleri çok önemli.Onun bilinci içinde çalışmalarımızı güncelleyerek sürdürüyoruz.Önümüzdeki günlerde yapacağımız etkinliklerle bu çalışmalarımızı daha genişleteceğiz"dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

MEB,Neslican'ın adının okuluna verilmesini redetti.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık