Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Kadın Kollarından, Camiye,kışlaya siyaset girmesin standı.

CHP Rize Kadın Kollarından, Camiye,kışlaya siyaset girmesin standı.

CHP Rize İl Kadın Kolları şehir merkezinde stant açarak Kılıçdaroğlu'nun 12 maddelik manifestosunu dağıttı.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2016 Salı 01:57
CHP Rize Kadın Kollarından, Camiye,kışlaya siyaset girmesin standı.

CHP Rize İl Kadın Kolları kent merkezinde stant açarak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Yenikapı mitinginde açıklamış olduğu ve CHP Rize İl Başkanlığı tarafından bastırılmış olan 12 Maddelik Yenikapı Manifestosunu dağıttı.

Bildiriyle birlikte Kemal Kılıçdaroğlu'nun açıklamasına destek veren imza kampanyasınıda sürdüren CHP Rize İl Kadın Kollarının bu etkinliğine vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan CHP Rize İl Kadın Kolları Başkanı Fazilet Türüt " CHP Kadın Kolları Genel Merkezimizle eş zamanlı olarak Türkiye'nin her yerinde başlatmış olduğumuz bu çalışmamızı Rize'de de yaptık. Amacımız Ülkemizi içine düşmüş olduğu bu sıkıntı günlerden kurtaracak olan en önemli yol haritası olan ve Genel Başkanımız tarafından açıklanmış olan 12 Maddelik Manifesto'yu halkımızın bilgisine sunmak ve bu konuda desteklerini almaktır. Açmış olduğumuz standımıza içinde yaşadığımız koşulları gözönüne alarak baktığımızda gösterilen ilginin yoğunluğu bizleri memnun etmiştir. Bu konudaki çalışmalarımızı yaygınlaştırarak sürdüreceğiz" dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

CHP Fındıklı delege seçimlerine hazırlanıyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık