Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Merkez İlçe'de parti içi eğitim toplantısı

CHP Rize Merkez İlçe'de parti içi eğitim toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Rize Merkez İlçe Başkanlığında bugün eğitim vardı. Merkez İlçe Başkanı Recep Durmuş'un koordinasyonunda gerçekleştirilen eğitim programında üyelere; İletişim ve Halkla İlişkiler, CHP Tarihi, CHP Tüzüğü, Sosyal Demokrasi ve Sosyal Proje dersleri veriliyor.

Giriş Tarihi: 28 Nisan 2013 Pazar 16:48
CHP Rize Merkez İlçe'de parti içi eğitim toplantısı

2011 yılında CHP Genel Merkezince yapılan eğiticilerin eğitimi programına katılan Rize teşkilatlarına mensup 13 kişi, CHP Parti Okulunda eğitmen olarak görev alırken, yerel teşkilatlarda eğitimler başladı. CHP Parti Okulu eğitimi, hafta sonu iki gün olarak üyeleri kapsayan şekilde yapılıyor. İlki geçen hafta sonu Fındıklı'da yapılan CHP Parti Okulu eğitiminin ikincisi dün Merkez İlçe'de başladı. Her hafta sonu başka bir ilçede yapılacak ve tüm CHP üyelerine ulaşılacak eğitimler sonunda; bilinçli bir üye profili ortaya çıkarmak hedefleniyor.

Amaçlarının, tüm üyelerinin CHP'yi daha iyi tanımasını ve sosyal projeler geliştirilmesine katkı sağlamak olduğunu belirten, eğitimlerin koordinasyonunu sağlayan CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Recep Durmuş, "Her biri 25 kişiden oluşan sınıflarımızda tüm üyelerimize ulaşarak, daha bilgili ve bilinçli bir üye profili oluşturmak istiyoruz. Ayrıca her sınıfta farklı sosyal proje fikirleri geliştirerek, bunları uygulamayı amaçlıyoruz" dedi.aşka illerdeki parti okulu programlarına eğitmen olarak katılan Recep Durmuş ile birlikte Merkez İlçe'ye mensup üyelerin katıldığı Parti Okulu'nda eğitmen olarak; Turgut Yazıcı, Ali Günay, Yener Güner, Akile Oral, Dilek Terzi Bakoğlu, Yavuz Karafazlı ve Receb Karaosman görev yapıyorl

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık