Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Merkez İlçe'de Yönetici Eğitimi semineri yapıldı.

CHP Rize Merkez İlçe'de Yönetici Eğitimi semineri yapıldı.

CHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Parti Yöneticilerine dönük eğitim semineri düzenlendi..

Giriş Tarihi: 19 Aralık 2015 Cumartesi 22:10
CHP Rize Merkez İlçe'de Yönetici Eğitimi semineri yapıldı.

Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu’nun başkanlığında, İl, ilçe, kadın ve gençlik kolları yönetimleri için “Yönetici Eğitimi” adıyla yeni bir eğitim programı hazırlandı.

İlki Bursa Gemlik'te yapılan Eğitim Programı'nın İkincisi CHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı'nda yapıldı.

Rize Merkez İlçe Yönetimi ile pilot uygulamanın 2.cisi gerçekleştirilen  Yönetici Eğitimi hakkında açıklama yapan Seyhan Erdoğdu;

“Üyelerimiz için Üyelerin Temel Siyasi Eğitimi Programımız sürdürülüyor. Ancak bugüne kadar örgüt yöneticilerimiz için ayrı bir çalışma yapılmamıştı. Hazırladığımız Yönetici Eğitimi içeriğiyle, örgüt yöneticilerimizin yönetim becerilerini geliştirmelerini hedefliyoruz. 2 tam gün süren Yönetici Eğitimi, “Liderlik ve Yönetim”, “İletişim”, “Etkin Ekip ve Proje Yönetimi”, “Tüzük ve Yönetmeliklere Bağlı Görev ve Yetkiler”, “Toplantı Yönetimi”, “İntranet ve CHPnet”, “Sandık Çevresi Örgütlenmesi ve Seçmenle İletişim”, “Parti İçi Eğitim” ve “Dünden Bugüne Cumhuriyet Halk Partisi” derslerini kapsıyor. Gemlik’te yaptığımız pilot çalışmada İlçe Yönetimimizden çok olumlu geri bildirimler aldık. Ayrıca, eğitimle ilgili faydalı önerileri de oldu. İki farklı bölgede daha pilot çalışma yapacağız. Örgütlerimizden aldığımız geri bildirimlerle, eğitim içeriğimizi güncelleyerek, yaygın biçimde Yönetici Eğitimleri’ne devam etmeyi planlıyoruz.” dedi.

CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Recep Durmuş " Genel Merkezimiz tarafından düzenlenen programın ikincisinin İlçe Başkanlığımızdan yapılmasından mutluluk duyduk. Yeni ve çok istekli bir kardo ile yola çıktık. İlk defa bir örgüttte bu kadar geniş katılımlı bir eğitim çalışması yaptık. Katılıp bizlere destek ve katkı sunan tüm konuklarımıza teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızı günün koşullarına uygun olarak ve de geleceği bugünden inşa etmek amacıyla güncelleyerek sürdüreceğiz. Bunun ön koşulu da bilgilerimizi genişletmektir. Bugün bunu yaptık.Çok güzel ve verimli bir toplantı yaptık. Toplantımıza eksiksiz katılan tüm yönetici arkadaşlarımı da teşekkür ediyorum" dedi.

CHP Rize Merkez İlçe Başkanlığı'nda yapılan "yönetici eğitimi" seminerine CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyhan Erdoğdu, İzmir Eski Milletvekili Prof.Dr.Oğuz Oyan,Yıldırım Kaya,Özcan Baripoğlu ve Sezgin Öztürk katılarak bilgilerini aktardılar.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık