Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Milletvekili Adayları Ardeşen'de...

CHP Rize Milletvekili Adayları Ardeşen'de...

CHP Rize Milletvekili adayları Kemal Köymen,Çetin Keçeli ve Ali Şahinler Ardeşen'de vatandaşlarla buluşup partililerle düzenlenen toplantıya katıldılar.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2015 Salı 16:01
CHP Rize Milletvekili Adayları Ardeşen'de...

1 Kasım Seçimleri yaklaşırken Partiler çalışmalarını da hızlandırmaya başladılar.

10 Ekim Cumartesi günü Ankara'da yaşanan katliamın ardından CHP MYK seçim çalışmalarının 3 gün süreyle ara verilmesine karar vermişti.

Bu nedenle CHP Rize İl Başkanlığı seçim çalışmalarında yavaşlamaya gitmişti. Ardeşen İlçe Başkanlığıda alınan karar gereğince bugün yapılması düşünülen geniş katılımlı halk buluşmasını adaylarla partililerin görüş alış veriş toplantsına dönüştürerek düşük yoğunluklu bir toplantı düzenledi.

Saat 10.30'da Ardeşene gelen CHP Rize Milletvekili adayları Prof.Dr.Kemal Köymen ve Avukat Çetin Keçeli Esnaf ziyareti ve pazar yerini gezerek vatandaşlarla bir araya geldiler. 

Adaylara vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği görüldü.

CHP Rize Adayları Partililerle değerlendirme toplantısı yaptılar.

Ardeşen'de esnaf ziyareti ve ardından pazar yerinde vatandaşlarla buluşan adaylar CHP Ardeşen İlçe Başkanlığı tarafından partililerin katılımıyla düzenlenen değerlendirme toplantısına katıldılar.

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi salonunda düzenlenen toplantı Türkiye'nin saygı duruşu ve ardından söylenen İstiklal Marşıyla başladı.

Açılış konuşması CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal Ural tarafından yapılan toplantıda CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı konuşma yaptı. İl Başkanı Mesut Rakıcı'ının konuşmasının ardından CHP Rize Merkez İlçe Başkanı Recep Durmuş , CHP'nn ilk 100 gün ve ilk bir yıl içinde yapacağı projelerle ilgili bilgi aktardı.

Yapılan sunumların ardından Adaylar söz aldı.

Adayların konuşmalarından önce Reyhanlı,Suruç ve Ankara katliamı ile ilgili video sunumları yapıldı.

Video sunumlarının ardından adayların öz geçmişleri okundu.

Sırasıyla İktisatçı Eğitimci Ali ŞAHİNLER, Avukat Çetin KEÇELİ ve Prof.Dr.Kemal KÖYMEN söz alarak partililere görüşlerini aktardılar ve seçimlere kadar birlik içinde çalışarak seçimlerden başarı ile çıkacaklarına söylediler.

Uygulanan yas programı nedeniyle video sunumları siyah beyaz yapıldı ve müzik çalınmadı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık