Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Rize Milletvekili adaylarına Ardeşen'de büyük ilgi.

CHP Rize Milletvekili adaylarına Ardeşen'de büyük ilgi.

CHP Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüpoğlu'nun Ardeşen İlçesini ziyaretlerine vatandaşlar büyük ilgi gösterdiler.

Giriş Tarihi: 15 Nisan 2015 Çarşamba 04:30
CHP Rize Milletvekili adaylarına Ardeşen'de büyük ilgi.

7 Haziran 2015 seçimleri yaklaşırken partilerin çalışmalarıda hızlandı.

CHP Rize Milletvekili Adayları Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüpoğlu Ardeşen İlçe Başkanlığını ziyaret edip partililerle bir araya geldiler. 

Adaylarının ilçe başkanlığı ziyaretine partililerin çok yoğun bir ilgi göstermesi ilçe binasında izdihamın yaşanmasına neden oldu.

İlçe Başkanı R.Kemal Ural ve İl Başkanı Mesut Rakıcı'nın yapmış olduğu konuşmaların ardından Milletvekili Adayları Candan Eyüpoğlu,Tahsin Ocaklı ve Kenan Bıyık konuşma yaparak artık Rize'de CHP Milletvekilleri döneminin başlayacağını söylediler.

İlçe başkanlığında yapılan toplantının ardından Adaylar ziyaretlerde bulunmak için partiden ayrıldılar.

Esnafları ziyaret eden adaylar,Pazar yerindeki vatandaşlarla da bir araya geldikten sonra başsağlığı ziyaretlerinin ardından diğer ilçelerdeki çalışmalara katılmak için Ardeşen'den ayrıldılar.

CHP Rize Milletvekili adayları Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Eyüpoğlu'nun Ardeşen'de yapmış olduğu ziyaretlere seçim kampanyalarının daha yeni başlamış olmasına rağmen vatandaşların büyük ilgi gösterdiği görüldü.

CHP Rize Milletvekili adaylarının her gittikleri yerde vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanması Rize'de artık yeni bir dönemin başlayacağı ve Rize'nin hakettiği Milletvekillerine kavuşacağının habercisi olarak değerlendirildi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık