Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize Milletvekili adaylarında durmak yok.

CHP Rize Milletvekili adaylarında durmak yok.

CHP Rize Milletvekili adayları Kemal Köymen,Çetin Keçeli ve Ali Şahinler çalışmalarını bayramın dördüncü gününde de sürdürdü.

Giriş Tarihi: 27 Eylül 2015 Pazar 22:03
CHP Rize Milletvekili adaylarında durmak yok.

CHP Rize Milletvekili adayları Prof.Dr.Kemal Köymen,Avukat Çetin Keçeli ve İşadamı-Eğitimci Ali Şahinler bayramın dördüncü gününde de çalışmalarını ilçe örgütlerinde partililelerle bayramlaşarak sürdürdüler.

26 Eylül 2015 günü Çayeli,Ardeşen,Pazar,Hemşin ve Çamlıhemşin ilçe örgütlerinin ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla bayramlaşan CHP Rize Milletvekili adayları bugünde Güneysu,Derepazarı,İyidere,Kalkandere ve İkizdere ilçe örgğtlerini ziyaret ederek partililer ve vatandaşlarla bayramlaştılar.

Ziyaretler sırasında partililerin ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan adaylar ,seçim çalışmaları başlamadan gösterilen yoğun ilgiden çok memnun kaldıklarını , 1 Ekim'den sonra seçim kampanyalarını başlatacaklarını ve CHP'nin Ülke genelinde ve Rize'den birinci parti olarak çıkacağını ve  Rize'yi mecliste Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerini olarak temsil edeceklerini söyleyerek bayramlaşmalara katılan partililere ve vatandaşlara teşekkür ettiler...

 CHP Rize Milletvekili adaylarının ziyaretlerine CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı,İl Yönetim Kurulu üyeleri ve ilçe başkanları da katıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık