Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize'de Haziran ve Kasım adayları dayanışma içinde.

CHP Rize'de Haziran ve Kasım adayları dayanışma içinde.

CHP Rize'de Kemal Köymen,Çetin Keçeli,Ali Şahinler,Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Morgül Eyüpoğlu birlik ve dayanışma içinde seçim çalışmalarını sürdürüyorlar

Giriş Tarihi: 28 Ekim 2015 Çarşamba 21:36
CHP Rize'de Haziran ve Kasım adayları dayanışma içinde.

CHP Rize İl başkanlığı bugün CHP Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'nin katılımıyla düzenlemiş olduğu toplantıyla seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Yaygın görsel ve yazılı basın tanıtımı ile geniş alan çalışmasını birlikte sürdüren  bir seçim kampanyası düzenleyen CHP İl Başkanlığı aynı zamanda partinin tüm unsurlarının içinde yer aldığı bir kampanyayıda beraberinde sürdürüyor.

Bugün 7 Haziran 2015 aseçimlerinde CHP Rize Milletvekili adayı olan Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan Morgul Eyüpoğlu, 1 Kasım Seçimlerinde aday olan Kenan Bıyık,Çetin Keçeli ve Ali Şahinler ile bir araya geldiler.

7 Haziran 2015 seçimlerinde  Rize'den CHP Mlletvekili adayı olarak katılan Kenan Bıyık,Tahsin Ocaklı ve Candan M.Eyüpoğlı ,Rize Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan Cumhuriyet Bayramı Çelenk koyma törenine 1 Kasım seçimlerinde CHP Milletvekili adayı olan Kemal Köymen,Çetin Keçeli ile birlikte katıldılar. 

Adayların çalışmalarına paralel olarak çalışmalar sürdürdüklerini söyleyen Bıyık,Ocaklı ve Eyüpoğlu  hepimizin tek ve ortak bir amacı var Rize'de CHP Milletvekillerinin seçilmesini sağlamak. CHP'nin Rize'den Milletvekili çıkarma hakkı 12 Eylül darbesiyle gasp edilmiştir. 37 yıl önce elimizden alınan bu hakkı bugün el birliği ve dayanışma ile mücadele ederek yeniden kazanacağız ve 1 Kasım seçimlerinde Rize'den CHP milletvekili olarak arkadaşlarımızı meclise göndereceğiz" dediler...

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Yolsuzluk iddialarının araştırılması AKP ve MHP'nin oylarıyla reddedildi!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık