Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize'de İlçe kongreleri Güneysu ve Hemşin'le tamamlandı.

CHP Rize'de İlçe kongreleri Güneysu ve Hemşin'le tamamlandı.

Cumhriyet Halk Partisi Rize İl Örgütünde İlçe Kongreleri bugün yapılan Güneysu ve Hemşin İlçe kongreleri ile tamamlandı.

Giriş Tarihi: 5 Aralık 2015 Cumartesi 14:10
CHP Rize'de İlçe kongreleri Güneysu ve Hemşin'le tamamlandı.

35.Kurultay kapsamında CHP Rize İl Örgütü'nde ilçe kongreleri tamamlandı.

22 Kasım 2015 tarihinde Merkez İlçe Kongresiyle başlayan kongre süreçleri bugün yapılan Hemşin ve Güneysu kongreleriyle tamamlandı.

Başar Cumbur İlçe Başkanı

Bugün yapılan Hemşin ilçe kongresinde Sedat Çolak başkanlığı Başar Cumbur'a devretti. Sedat Çolak'ın aday olmadığı kongrede Başar Cumbur delegelerin tam desteğiyle yeniden İlçe Başkanı olarak seçildi. Başar Cumbur daha önce de İlçe Başkanlığı yapmıştı.

İlçe Başkanı Sedat Çolak tarafından açılan İlçe Kongresinde Divan Niyazi Seferoğlu(Divan Başkanı),Saltuk Deniz(Divan Başkan yardımcısı) , M.Naci Maral (Divan Katip Üyesi) 'den oluştu.

Merkez İlçe Başkanı Recep Durmuş ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Toprak'ın da konuk olarak katıldığı kongreyi teka day olarak seçime katılan Başar Cumbur 2.kez Hemşin İlçe Başkanlığına seçildi.

 

 Mustafa kanbur Güneysu İlçe Başkanlığına devam..

Kongrede Divan Heyeti; İsmail Durmuş, Ali Fındık ve Tahsin Kanbur’dan oluşurken, ilçe başkanı Mustafa Kanbur, yeniden aday oldu. Mustafa Kanbur’un karşısına rakip çıkmadı. İl Yönetim Kurulu Üyeleri Tahsin Kanbur, İsmail Durmuş ve Deniz Varlı ile Çayeli İlçe Başkanı H.Efe Kadıoğlu ve ilçe sekreteri Fethi Bilgin’in katıldıkları kongre; Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı. Kongrede ilçe başkanı Mustafa Kanbur, faaliyet raporu ile mali raporları okudu. Yönetim oybirliği ile ibra edildi. Ardından dilek ve temenniler bölümünde Selamet Köyü Muhtarı olan kongre delegesi İrfan Karaosman düşüncelerini ifade etti.

Tek adayla girilen seçimde Mustafa Kanbur yeniden Güneysu İlçe Başkanı olarak seçilirken, yöneti kurulu şu isimlerden oluştu:

– Olcay Ayhan
– Yaman Ayhan
– Hakkı Bostan
– Bilal Çelik
– Davut Ali Divit
– Muzaffer Kalender
– Ramazan Karaosman
– Hikmet Peçe
– Murat Sivri
– Burhan Yıldız

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

CHP Rize il Başkanlığı 2.Yerel Yönetim Komisyon toplantısı yapıldı...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık