Ana Sayfa Yerel Siyaset CHP Rize'de Örgüt toplantıları devam ediyor.

CHP Rize'de Örgüt toplantıları devam ediyor.

CHP Rize örgütsel çalışmaların değerlendirildiği yöneticiler toplantısının ikincisi Çayeli İlçe Başkanlığında gerçekleştirildi.

Giriş Tarihi: 6 Nisan 2016 Çarşamba 20:15
CHP Rize'de Örgüt toplantıları devam ediyor.

CHP Rize İl Başkanlığı'nın örgütsel çalışmaların koordine edilmesi amacıyla düzenlediği toplantıların ikincisi Çayeli İlçe Başkanlığı'nda yapıldı.

CHP Rize Örgütten Sorumlu İl Başkan Yardımcıcı ve İl Eğitim Sekreteri olan Saltuk DENİZ'in katılımıyla düzenlenen  toplantıya tüm ilçelerden yöneticiler katıldı.

İlçe Sekreterleri,Eğitim Sekreterleri,Biliişim Sorumluları ve Örgüttten Sorumla Başkan Yarcımcılarının katılmış olduğu ve her ay düzenlenen 2.Kademe yönetici toplantıcıların ikincisi Çayeki İlçe Başkanlığı binasında yapıldı.

İlçe çalışmalarının örgütsel bilgi aktarımı yapılarak,ortak bilinçle programlanması amacıyla yapılan toplantıda Mart ayında yapılmış olan çalışmalar değerlendirilerek Nisan ayında yapılacak olan çalışmalar programlanmıştır.

Genel Merkezin örgütsel çalışma programı doğrultusunda CHP Rize İl örgütünün yapmış olduğu çalışmalara ve hedeflenen çalışmaların gerçekleşme oranlarının değerlendirildiği toplantıda Mart ayı çalışma programının hedefelnemesin tutturulduğu belirlenmiştir.

Toplantı Mayıs ayında yapılacak olan 3.toplantının Çamlıhemşin İlçesinde yapılmasına karar verilerek sonlandırılmıştır.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı : Genel Başkanımızı kimse tehdit edemez.

CHP Rize İl Başkanı Mesut Rakıcı : Genel Başkanımızı kimse tehdit edemez.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık