Ana Sayfa Yerel Gündem CHP Trabzon İl Örgütü Cephanelik'te Protesto Gösterisi Yapacak

CHP Trabzon İl Örgütü Cephanelik'te Protesto Gösterisi Yapacak

CHP Trabzon İl Başkanlığı Trabzon Kamuoyunu 3. gündür meşgul eden Ortahisar İlçesi Boztepe -Yenicuma Cephanelik Tarihi binanın hemen yanı başında yapılmakta olan ek tesis inşaatını protesto etmek için 26.01.2018 Cuma Günü saat 14.30'da Cephanelik Restoran önünde toplanarak Protesto gösterisi yapacak.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2018 Perşembe 23:14
CHP Trabzon İl Örgütü Cephanelik'te Protesto Gösterisi Yapacak
CHP Trabzon İl Başkanlığı Trabzon Kamuoyunu 3. gündür meşgul eden Ortahisar İlçesi Boztepe -Yenicuma Cephanelik Tarihi binanın hemen yanı başında yapılmakta olan ek tesis inşaatını protesto etmek için yarın Cuma Günü saat 14.30'da Cephanelik Restoran önünde toplanarak Protesto gösterisi yapacak. CHP Trabzon İl Başkanlığı yaptığı açıklamada Mevcut Tarihi dokunun bulunduğu alanda yapılmakta olan Betonarme binanın Ruhsatının acilen iptal edilerek inşaatın acilen yıkılıp eski haline getirilmesini istiyor.
CEPHANELİK İŞLETMECİSİ BASIN TOPLANTISI YAPIYOR  Öte Yandan Cephanelik Restoran İşletmecisi Cephanelik ve etrafındaki tartışmalarla ilgili olarak işletme sahibi iş adamı Ahmet SARI yarın Cuma Günü saat 11.00'de Cephanelik'te basın toplantısı düzenleyecek.

 

http://www.trabzonhaber24.com

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık