Ana Sayfa Yerel Gündem Eğitimciler Hopaport'u ziyaret etti.

Eğitimciler Hopaport'u ziyaret etti.

Hopa Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Hoşver'den Genel Müdür Özer'e ziyareti

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2014 Pazar 10:15
Eğitimciler Hopaport'u ziyaret etti.

Hayati Akbaş

HOPA-HOPAPORT'un bu defaki misafiri eğitimcilerdi. İlçenin eğitim alanındaki önemli kurumlarından biri olan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Ali Yaşar Hoşver ve okul Beden Eğitimi Öğretmeni Hüseyin Kara ile birlikte Genel Müdür Meriç Burçin Özer'i makamında ziyaret ettiler.

            HOPAPORT Genel Müdürü Özer tarafından oldukça sıcak bir ortamda karşılandılar. METEM Müdürü Hoşver eğitime verdikleri desteklerden dolayı Genel Müdür Özer'e teşekkür ederek, Metem kuruluş amacı ve okullarında verilen eğitimler hakkında bilgi verdi. Metem'in ilçede ihtiyacı hissedilen kalifiye personeli bugünden yarına hazırlamada önemli bir sorumluluk üstendiğini söyleyen Hoşver "Amacımız okulumuzdan başarılı öğrencileri çıkartarak eğitimlerini Üniversite düzeyinde devam ettirmektir. Bizler öğrencilerimize temel eğitimlerini pekiştirmenin yanı sıra,  kendi mesleki gelişim durumlarına göre, yarına hazırlanmaları konularında da gerekli eğitimi verme adına önemli bir sorumluluk üstleniyoruz" ifadelerine yer verdi.

HOPAPORT Genel Müdürü Özer'de Metem'i yakından takip ettiklerini, ilçenin bir sahil ve liman ilçesi olduğunu, aslında METEM bünyesinde gerek deniz ve gerekse Limanı yakından ilgilendiren bölümlerinde açılmasının önemini vurgulayarak "Bugün Artvin Çoruh Üniversitesi Hopa Meslek Yüksek Okulu bünyesinde bulunan Ulaştırma Hizmetleri Bölümüne bağlı olarak Deniz ve Liman İşletmeciliği Programı açıldı.

Sizlerin bu bölüme öğrenci yetiştirmesini önemle arzuluyorum. HOPAPORT olarak bu süreçin her aşamasına destek vermeye hazır olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizler elimizden geldiğince eğitime destek vermeye önem gösteriyoruz"  dedi.

 

            Ziyaret karşılıklı iyi niyet ve başarı temennileri ile sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık