Ana Sayfa Yerel Gündem Enerji Bir-Sen Başkanlığına Yeniden Zeki Karaoğlu Seçildi

Enerji Bir-Sen Başkanlığına Yeniden Zeki Karaoğlu Seçildi

Enerji Bir-Sen Başkanlığına Yeniden Zeki Karaoğlu Seçildi

Giriş Tarihi: 21 Ekim 2014 Salı 05:09
Enerji Bir-Sen Başkanlığına Yeniden Zeki Karaoğlu Seçildi

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Enerji Bir-Sen Rize Şubesinin 2. Olağan kongresi Rize Öğretmenevinde yapıldı.

Memur-Sen Konfederasyonuna bağlı Enerji Bir-Sen Rize Şubesinin 2. Olağan kongresi Rize Öğretmenevinde yapıldı. Tek liste ile gidilen kongrede Zeki Karaoğlu yeniden Başkanlığa seçildi.

Kongreye Memur-Sen Rize İl Başkanı Resul Usta ,Ziraat Mühendisleri Oda Başkanı Muhammet Pertek,Ziraatçılar Derneği Başkanı Müfit Akman ,DSİ Şübe Müdürü Mustafa Selimoğlu,Milli Parklar Bölge Müdür yardımcısı Cüneyt  Aloğlu,Diyanet-sen Rize Şübe Başkanı Recep Şafak,Sağlık-sen Rize Şübe Başkanı İsmail Yılmaz,Büro Memur-Sen Rize Şübe Başkanı Zafer Yücel Çetin,Birlik Haber-Sen il Başkanı Ali Naziroğlu ve Çaykur’dan  Personel Daire Başkanı Yusuf Ziya Alim,Satınalma Daire Başkanı Rahmi Şenkaya,APK Daire Başkanı Ali Karaali, İşletme ve Üretim Daire Başkanı Sadullah Afacanlar ,BİM Daire Başkanı Ahmet Zenginbal, Çaykur Fabrika Müdürleri, delegeler ve çok sayıda üye katıldı. 

 

Yeniden Başkan seçilen Karaoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında, düne göre daha güçlü bir sendika olduklarını, üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak için kararlı bir şekilde mücadele edeceklerini söyledi.

 Zeki Karaoğlu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Hilmi Kocabey, Abdulkadir Yavaşi, Kamil İpek, Ali Baş, Barış Kazdal ve Nihat Yaylacı 

Gelişim

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık