Ana Sayfa Yerel Gündem Erbakan Vakfı Artvin İl Divan toplantısı yapıldı

Erbakan Vakfı Artvin İl Divan toplantısı yapıldı

Erbakan Vakfı Artvin İl Başkanı Talip Sücü ve Artvin İl Yönetimi tarafından organize edilen Erbakan Vakfı İl Divan toplantısı yoğun bir katılımla düzenlendi.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2018 Perşembe 22:10
Erbakan Vakfı Artvin İl Divan toplantısı yapıldı

Hayati Akbaş

HOPA-Erbakan Vakfı Artvin İl Başkanı Talip Sücü ve Artvin İl Yönetimi tarafından organize edilen Erbakan Vakfı İl Divan toplantısı yoğun bir katılımla düzenlendi. Toplantıya Ankara’dan Genel Başkan Yardımcıları'ndan Mehmet Altınöz, Bölge Başkanı Cemil Çolak, Rize İl Başkanı Mehmet Akif Zerdeci, Artvin İl Başkanı Talip Sücü, İlçe Başkanları, Artvin İl Yönetimi ve İlçe Yönetimi, İl ve İlçe Yönetimi Hanım Kolları, İl ve İlçe Gençlik Kolları katılımıyla düzenlendi. 

Artvin İl Başkanı Talip Sücü Artvin’de yapılan faaliyetleri, yapılması gerekenleri, hedeflerinin neler olduğunu belirtti. Ayrıca, Erbakan Vakfı’nın yaptığı çalışmalar ve amaçları hakkında bilgi verdi. Talip Sücü Artvin halkının yapısını, sorunlarını ve beklentilerini dile getirerek çözüm önerilerini sundu. Erbakan Vakfı Bölge Temsilcisi Cemil Çolak ülkemizin birliği bütünlüğü ve gençlerimizin insanlarımızın hangi konularda eğitilmesi gerektiğini, milli görüşçü duruşun nasıl olması gerektiğini anlattı.

Genel Başkan Yardımcıları'ndan Mehmet Altınöz ülkesine ve milletine faydalı olabilmek için nasıl çalışılması gerektiğini, bir Müslümanın güzel örnek olabilmek için nasıl hareket etmesi gerektiğini, bir öğrencinin İstemesi halinde neler yapabileceğini ve ülkesine ne kadar katkıda bulunabileceğini anlattı. Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın düşüncelerini, okul hayatını, ülkesi için neler hedeflediğini ve çoğunu başardığını, Gençlerin; Erbakan'ın hayatını okuyarak neler yaptığını öğrenirseler, kendilerine hedef koyarak ülkelerine büyük katkı sağlayabileceklerini anlattı. Altınöz D8 ülkeleri ve İslam birliği hakkında bilgiler vererek insanlığın kurtuluşunun milli görüş çizgisinde islam birliği ile gerçekleşeceğini ve bu doğrultuda Erbakan Vakfı olarak tüm mazlumların yanında, zalimlerin karşısında olmaya devam edeceklerini söyledi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Rize'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı, denizde hortum çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık