Ana Sayfa Siyaset Ercan Karakaş 'AKP'ye geçit vermeyeceğiz.'

Ercan Karakaş 'AKP'ye geçit vermeyeceğiz.'

İstanbul 2. Bölge’den milletvekili ön seçim adayı olan Ercan Karakaş, tüm yurttaşları CHP'nin yanında yer almaya çağırdı.

Giriş Tarihi: 12 Mart 2015 Perşembe 18:47
Ercan Karakaş 'AKP'ye geçit vermeyeceğiz.'

İstanbul 2. Bölge’den milletvekili önseçim adayı  olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Ercan Karakaş,  adaylığına ve seçimlere ilişkin  bir  açıklama yaptı. Ön seçimin CHP'ye  büyük bir  dinamizm kazandırdığı belirten Karakaş, ön seçimin Türkiye siyaseti için örnek alınması gerektiğini söyledi.

7 Haziran seçimlerinin  Türkiye için  dönüm noktası olacağını ifade eden Karakaş, "AKP Hükümeti ve Cumhurbaşkanı Türkiye’de otoriter bir rejim kurma yolundadır. Seçmenlerimizin böyle bir rejime geçit vermeyeceğine inanıyorum" dedi. 

CHP'li Karakaş açıklmasında şu görüşlere yer verdi :

"CHP'nin  parlamenter demokrasiyi tüm kurum ve kurallarıyla yaşama geçirme herkesin eşitlik, özgürlük ve refah içinde yaşayacağı bir toplum yaratmak; devleti çağdaş, demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti niteliğine kavuşturmak; siyaseti temiz, saydam ve demokratik hale getirmek istiyoruz. Ülkemizdeki farklılıkları zenginlik kabul ediyor, herkesin özgür ve eşit olmasını savunuyoruz. Bu hedefleri ancak halkın desteğine sahip olan CHP gerçekleştirecektir. CHP’liler olarak seçim kampanyasını bu anlayışla yürüteceğiz. Tüm yurttaşlarımızı bu mücadelede CHP’nin yanında olmaya çağırıyorum."

gerçekgündem

ercan karakaş chp
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz ÖDP Olağanüstü kongreye gidiyor...

ÖDP Olağanüstü kongreye gidiyor...

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık