Ana Sayfa Yerel Gündem Fındıklı Yerel Yönetim Çalıştayı tamamlandı.

Fındıklı Yerel Yönetim Çalıştayı tamamlandı.

CHP Fındıklı İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve 2 gün süren Yerel Yönetim Çalıştayı tammamlandı.Çalıştayın sonuç raporu önümüzdeki günlerde açıklanacak

Giriş Tarihi: 15 Kasım 2018 Perşembe 15:56
Fındıklı Yerel Yönetim Çalıştayı tamamlandı.

Cumhuriyet Halk Partisi Fındıklı İlçe Başkanlığı tarafından 14-15 Kasım 2018 tarihlerinde Yerel Seçim Çalıştayı düzenlendi.

14 Kasım günü saat 15.00 de Başlayan Çalıştayda İlk Gün "Nasıl Bir Fındıklı ? " "Nasıl Bir Belediyecilik ?" başıkları altında sunulan  öneriler görüşülerek tartışıldı.

Çalıştayın ilk günü saat 18.30 da tamamlandı.

Çalşıtayın 2. günü " Nasıl Başaracağız? " başlığı adı altında saat 11.00 de başlayan çalıştay 1.gün gündeme getirilen önerilerin değerlendirilerek belirlenene hedefelerin Nasıl Başarılacağı hakkında sunulan görüş ve önerilerin değerlemdirilmesiyle saat 14.00 de tamamlandı.

CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, Çalıştayın sonuç raporunun öçnümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacağını açıkladı.

Ali Fikri Saatçi'nin Divan Başkanlığını yaptığı Çalıştayda Divan kurulu Fatma Acar, Melahat Süer ve Gülay Güven'den oluştu

Açılış Konuşması İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu tarafından yapılan Çalıştay Belediye Başkan Adayı Ercüment Cervatoğlu'nun yapmış olduğu açıklamalar ile devam eden  Çalıştayda ve İki günde 200 ' e yakın kişi katıldı ve 60 'a yakın konuşmacı söz alarak görüş ve önerilerii sundu.

CHP Fındıklı Belediye Başkan Adayı Ercüment Cervatoğlu,CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan KadıoğluMehmet Peker,Mete Hacaloğlu, Pazar Belediye Başkan Aday adayları Kazım Balta ve Abdullah Yıldız, Ardeşen Belediye Başkan adayı Tahsin Bekir Yazıcı, CHP Ardeşen İlçe Başkanı Tahsin Ocaklı ve CHP Rize İl Başkanı Saltuk Demiz'de yapılan çalıştaya katıldıllar.

YORUMLAR
  • yorum2018-11-15 17:36:58ŞENOL ERGÜVEN

    SEÇİM ENCÜMEN LİSTESİNİ ACIKLARSANIZ MUTLULUK DUYARIM SELAMLAR LONDRADAN MEMLEKETE

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık