Ana Sayfa Güncel Gültekin ; Borcumuz çok , hizmetlerimiz aksıyor..

Gültekin ; Borcumuz çok , hizmetlerimiz aksıyor..

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Rize’nin en borçlu belediyesi olduklarını ve bu yüzden hizmet noktasında “Hayır”ları fazla kullandıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2014 Salı 13:10
Gültekin ; Borcumuz çok , hizmetlerimiz aksıyor..

Mustafa ÖZYANIK-LAZİKAHABER

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin Rize’nin en borçlu belediyesi olduklarını ve bu yüzden hizmet noktasında “Hayır”ları fazla kullandıklarını söyledi.

 

HİZMET NOKTASINDA ZAMAN ZAMAN “HAYIR” DİYORUZ

 

AK Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı tarafından Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen İlçe Danışma Meclis Toplantısında konuşan Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Hizmet önemli; hizmetin ötesinde adaletli ve hakkaniyetli bir düzenli hizmet etmek bizim önceliğimizdir. Bu doğrultuda zaman zaman “Hayır”ları fazla kullandığımız oluyor. Bu Ardeşen’in ve Ardeşen Belediyesi’nin geleceği ile alakalıdır. Şunu söylemem gerekir ki, hiç kimse söyleyemez şuna yaz buna kış diye.” Açıklamasında bulundu.

 

“BORCU EN FAZLA OLAN İLÇE ARDEŞEN’DİR”

 

Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin “Seçimlerden galibiyetle çıktıktan sonra zorluklar oluyor. Rize’deki ilçelere baktığımız zaman nüfusuna göre ve bütçesine baktığımız zaman en fazla borcu olan ilçe Ardeşen’dir. Bunun arkasına sığınıp da işlerimiz aksatmıyoruz.” Dedi.

 

“ARDEŞEN İÇİN İSTANBUL’DA DİLENCİLİK YAPTIM”

 

Ardeşen için bir haftadır İstanbul’da dilencilik yaptığını söyleyen Gültekin “Bir haftadır sayın vekilimiz Nusret Bayraktar ile İstanbul’daydık. 7 belediyeye gittim. Tabiri caizse Ardeşen için dilencilik yaptım. İstanbul’daki Ardeşenli hemşerilerimiz ve dostlarımızı aracı yaparak belediyelerle farklı girişimlerimiz oldu. Park bahçeler, kafeteryalar ve sosyal alanlarla ilgili birçok söz aldık, bir kısmının da onayını aldık. En son da Eyüp Belediyesi ile kardeş belediye anlaşması imzaladık. Önümüzdeki aylarda bu çalışmalarımızın meyvelerini alacağız.” Şeklinde konuştu.

Lazika haber

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık