Ana Sayfa Yerel Gündem Haber yaptık,Ardeşen'de Alt Geçitler temizlendi.

Haber yaptık,Ardeşen'de Alt Geçitler temizlendi.

Ardeşen'de alt geçitlerin çöplüğe döndüğü ile ilgili yapmış olduğumuz haber ses getirdi. Ardeşen Belediyesi Bahar Mahallesindeki alt geçiti temizledi.

Giriş Tarihi: 23 Temmuz 2017 Pazar 12:34
Haber yaptık,Ardeşen'de Alt Geçitler temizlendi.

Ardeşen'deki alt geçitlerin ve özellikle Bahar Mahallesindeki alt geçitin çöplüğe dönüştüğünü haber yapmıştık. Yaptığımız haberin ardından Ardeşen Belediyesi alt geçitleri temizledi.

Temizleme çalışmaları Rize Belediyesi tarafından temin edilen Bomcat temizleme aracıyla yapıldı. Bir hafta önce yapılan temizleme çalışmaları sonrasında Bahar Mahallesi’ndeki alt geçit kullanıma açıldı.

 

 ilgili haberimizin linkihttp://www.toplumgazetesi.com/haber/ardesende-alt-gecit-coplugu-6518.html

 

Vatandaşları alt geçidi kullanma noktasında teşvik eden Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, ilçedeki bütün alt geçitlerin daha temiz ve kullanılabilir olması için gerekli çalışmaların devam edeceğini belirtti.

 

Karayolu üzerinde alt ve üst geçitlerin başta trafik kazalarının önüne geçilmesi için kullanılması gerektiğini vurgulayan Gültekin, “Can ve mal kaybı kazaların en aza indirgenmesi ve olası acıların yaşanmaması için başta şoförlerin trafik kurallarına uyması gerekiyor. Öte yandan da yayaların da kurallara uyması lazım. Bu da özellikle Karadeniz Sahil Yolu ve şehir içinde bulunan alt ve üst geçitlerin kullanımından geçiyor. Bu konuda vatandaşlarımızın alt ve üst geçitlerin kullanmasını önemsiyorum. Belediye-Vatandaş işbirliği ile hareket edersek kazaların önüne önemli ölçüde geçmiş oluruz.” Dedi.

Kaynak Haber : ardesengazete.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık