Ana Sayfa Yerel Gündem Hopa CHP'den engelliler derneğine bisiklet bağışı

Hopa CHP'den engelliler derneğine bisiklet bağışı

Hopa CHP İlçe yönetimi tarafından Bedensel engelliler Derneğine 5 adet bisiklet bağışlandı.

Giriş Tarihi: 1 Temmuz 2015 Çarşamba 13:20
Hopa CHP'den engelliler derneğine bisiklet bağışı

Hayati Akbaş

 

HOPA-CHP Hopa İlçe Başkanlığı tarafından temin edilen 4 adet Engelli bisikleti ve 1 adette akülü araba parti binasında düzenlenen toplantı ardından dernek başkanına teslim edildi.

Hopa CHP İlçe binasında düzenlenen toplantıya Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, İlçe Başkanı Adnan İskender ve İlçe yöneticileri ile Hopa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Aydoğan Can, Dernek Genel Sekreteri Metin Ustabaş katıldı.

Hopa CHP İlçe Başkanı Adnan İskender yaptığı konuşmada Hopa CHP olarak yapılan Milletvekili Genel seçimlerinde bekledikleri oy desteğini aldıklarını, bu başarıyı yakalamada emeği geçen tüm Y.K. üyesi arkadaşlarına, Kadın ve Gençlik Kollarına ve cansiperane bir çalışma gösteren vefakâr ve fedakâr partililere teşekkür etti.

Adnan İskender konuşmasında CHP’nin hayatın her alanı ile ilgili ürettiği ve ortaya koyduğu projeleri yerelde de hayata geçirmek için çalışacaklarını, bu projelerden birinin de Engellilere destek projesi olduğunu, eski İstanbul Hopalılar Derneği Başkanı Sayın Orhan Küçükali’nin girişimleri ve destekleri sayesinde temin edilen 5 adet engelli arabasını bugün burada dernek yöneticilerine teslim etmenin haklı sevincini duyduklarını, bu desteklerinin imkânlar ölçüsünde bundan sonrada devam ettirmeye çalışacaklarını ifade etti.

Hopa Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Aydoğan Can’da yaptığı kısa konuşmada Hopa ve Kemalpaşa’da 400’e yakın engelli vatandaş bulunduğunu, bunlara destek olma, sorunlarını çözme, ailelerinin bir nebzede olsa yüzlerini güldürme, yüklerini hafifletme anlamında çalışmalara devam ettiklerini, bu anlamda kendilerine destek olan herkese engelli vatandaşlar ve aileleri adına teşekkür ettiklerini söyleyerek “Hopa CHP İlçe başkanımızla yaptığımız görüşmede acil olarak 2 engelli arabasına ihtiyacımız var demiştik, sağolsunlar 5 tane temin ederek 5 engelli kardeşimizin yüzlerini güldürdüler. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından parti binasında engelli arabaları dernek yöneticilerine teslim edildi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık