Ana Sayfa Yerel Gündem Hopa Ticaret Odası Yönetim Kurulu toplandı

Hopa Ticaret Odası Yönetim Kurulu toplandı

Hopa'nın ve TSO'nun gündemi Kruvaziyer Turizmi

Giriş Tarihi: 19 Temmuz 2014 Cumartesi 12:10
Hopa Ticaret Odası Yönetim Kurulu toplandı

Hayati Akbaş

 

HOPA-Birçok önemli başlığın değerlendirmeye alındığı toplantıda önemli bir ziyaretçi de toplantıya katıldı. TOBB tarafından başlatılmış olan 81 ile 81 akademisyen projesi ile Artvin'de bulunan dört oda adına ve akademik danışman olarak atanan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Arif Eren "ne gibi çalışmalar yapılabileceğine" ilişkin bilgiler verdi. Bundan sonraki projelerde odaya yol gösterecek olan Eren Hopa'nın" il için ne denli bir öneme sahip olduğu" konusuna vurgu yaptı.

 

Yrd. Doç. Dr. Ahmet Arif Eren toplantı sırasında bilgi edinme fırsatı bulduğu bir konu olan Kruvaziyer Turizmi Projesi masaya yatırılarak Yön. Kurulu Başkanı Osman Akyürek konu hakkında bilgi verdi.

 

 HOPAPORT ile protokol anlaşması yapıldığı ve konunun DOKA nezdinde projelendirilmesi ile ilgili Mergen Deniz ve Kara Araştırmaları Eğitim Danışmanlık Hizmetleri Şirketinden Yrd. Doç Dr. Ersel Zafer Oral hoca çalışmalarda Hopa TSO' ya danışmanlık hizmeti vermeye başladı. Akyürek Yrd. Doç Dr. Ersel Zafer Oral DOKA başvurularını gerçekleştirdiğini ve Hopa TSO yönetimine de bilgi verileceğini söyledi. DOKA projelendirme sürecinden doğacak bedelin HOPAPORT ile ortaklaşa ödenmesine karar verildiği toplantı diğer başlıklarında değerlendirilmesi ile Yönetim Kurulu toplantısı sona erdi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı : Karali Çay Fabrikası halk sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.

CHP Fındıklı : Karali Çay Fabrikası halk sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık