Ana Sayfa Yerel Gündem Hopa TSO ve Esnaf Odasından'Esnafına sahip çık kampanyası'

Hopa TSO ve Esnaf Odasından'Esnafına sahip çık kampanyası'

Hopa TSO ve Esnaf Odası Esnafına Sahip çık kampanyası başlattı.

Giriş Tarihi: 2 Nisan 2016 Cumartesi 21:47
Hopa TSO ve Esnaf Odasından'Esnafına sahip çık kampanyası'

Hayati Akbaş

HOPA-Yerel esnafın uluslararası marketler zinciri karşısında yaşadıkları mağduriyete bir son verilmesi için Hopa Ticaret ve Sanayi Odası İle Hopa Esnafa ve Sanatkârlar Odası  ‘Esnafına Sahip Çık’ kampanyası başlattılar.

Hopa Belediyesi toplantı salonunda resmi erkânın katılımıyla gerçekleştirilen toplantının ardından kurumsal yazışmalar yapılarak kampanyanın ikinci aşamasına geçildi. Kampanya kapsamında halk da farkındalık yaratılması için çalışmalar başlatıldı.

Kampanyanın geniş kesimlere ulaşabilmesi için Hopa TSO ile Esnaf ve sanatkârlar Odası hazırlattıkları el ilanlarını ilçe esnafını dolaşarak dağıttılar.

Halkımızın alış verişte market zincirleri yerine yerel esnafı tercih etmesi vurgusuyla başlatılan kampanya kapsamında 5.000 adet el ilanı Hopa ve Kemalpaşa’da mahalle mahalle dağıttırıldı ve hazırlanan afişler ilçenin farklı köşelerine asıldı. 

Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek ve Hopa Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Osman Küçükali Oda Meclis toplantı salonunda esnafla bir araya gelerek halkın bu konuda duyarlı olması gerektiğini ifade ettiler.

 Kampanya’nın farkındalık yaratması için el ilanı, billboard ve afişler yardımıyla sürecin olumlu sonuçlanması için çalışmaların sürdürüleceğini’ ifade etti. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı : Karali Çay Fabrikası halk sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.

CHP Fındıklı : Karali Çay Fabrikası halk sağlığını tehdit etmeye devam ediyor.

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık