Ana Sayfa Yerel Gündem Hopa ve Arhavi'den Soma için başsağlığı mesajları

Hopa ve Arhavi'den Soma için başsağlığı mesajları

Hopa ve Arhavi'de Soma'daki kömür madeni faciasında hayatını kaybedenler için peş peşe taziye mesajları yayınlandı.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2014 Pazar 10:04
Hopa ve Arhavi'den Soma için başsağlığı mesajları

Hayati Akbaş

HOPA- Hopa ve Arhavi'de Soma'daki kömür madeni faciasında hayatını kaybedenler için peş peşe taziye mesajları yayınlandı.

HOPAKAYMAKAMI MEHMET ALİ ÖZKAN "İÇİMİZ KAN AĞLIYOR"

Hopa Kaymakamı Mehmet Ali Özkan yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi "İçimiz kan ağlıyor. Soma'daki maden kazasında Hayatını kaybeden işçi Kardeşlerimize Allah' tan rahmet, Ailelerine sabır diliyorum. Milletimizin başı sağ olsun.

            Soma' da, tarihimizin en büyük maden kazalarından birini yaşamıştır. Göçük altında kalan ve hayatını kaybeden emekçi kardeşlerimize Allah' tan rahmet, Kederli ailelerine başsağlığı diliyor, acılarını yürekten paylaşıyoruz. Dualarımız yaralı ve  mahsur kalan kardeşlerimize beraberdir. Aziz Milletimizin başı sağ olsun".

 

HOPA BELEDİYE BAŞKANI NEDİM CİHAN "TÜRKİYE'NİN BAŞI SAĞOLSUN"

Hopa Belediye Başkanı Nedim Cihan yayınladığı taziye mesajında şu ifadelere yer verdi "Ne yazık ki Soma'da yaşanan talihsiz kaza sonucunda çok sayıda madencimizi yerin metrelerce altında kaybettik. Böylesine biracıyı yaşamaktan dolayı üzüntümüz çok büyük. Canımız çok acıdı.

            Kaza sonrasında yaralı madencilerimizin kurtarılması konusunda gösterilen büyük çabanın boşa çıkmayacağına ve daha fazla insanımızın kurtarılacağına dair inancımızı koruyoruz.

            Kazada hayatlarını kaybeden madencilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır ve başsağlığı,  yaralı kurtulan madencilerimize acil şifalar diliyorum"

ARHAVİ BELEDİYE BAŞKANI HEKİMOĞLU "ÇOK DERİN ÜZÜNTÜ İÇERİSİNDEYİZ"

            Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu'da yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi  ""Manisa'nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasında bazı vatandaşlarımızın yaşamını yitirdiğini ve birçok madencimizin de mahsur kaldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Milletimizi derinden üzen müessif kazada yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar diler; göçük altında kurtarılmayı bekleyen madencilerimizden sevindirici haberlerin gelmesini yürekten temenni ederiz."

KEMALPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ERGÜL AKÇİÇEK "ÜZÜNTÜMÜZ BÜYÜK"

Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek yayınladığı mesajında "Manisa'nın Soma İlçesi'ndeki özel maden şirketine ait ocakta meydana gelen faciada, hayatını kaybedenlere Allahtan Rahmet, Yakınlarına Baş sağlığı dilerim. Aziz Milletimizin Başı Sağ olsun." İfadelerine yer verdi.

HOPA AKPARTİ İLÇE BAŞKANI İLYAS GÜVEN "CANLARINI KAYBEDEN YİĞİTLERİMİZE BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM"

Hopa Akparti İlçe Başkanı İlyas Güven yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi "Ülke tarihimizin en acı olaylarından birisini yaşadığımız bu günlerde Manisa Soma' da ekmek davaları uğruna güneşe hasret kalan işçilerimizin kaybettiği canların derin üzüntüsünü yaşamaktayız. İnanıyoruz ki cennet kapıları maden ocağında hayatlarını kaybeden işçi kardeşlerimiz için sonuna kadar açılacaktır. Canlarını kaybeden yiğitlerimize Allah' tan rahmet, yaralı kardeşlerimize acil şifalar, hayatını kaybedenlerin yakınlarına sabırlar diliyoruz".

HOPATSO BAŞKANI OSMAN AKYÜREK "DERİN ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ"

Hopa TSO Y.K. Başkanı Osman Akyürek yayınladığı taziye mesajında şu ifadelere yer verdi "Soma ‘da gerçekleşen elim kazadan dolayı Ülkemizin yaşadığı derin üzüntüyü paylaşırken, Ulusça yaşanan bu ve benzeri felaketlerde birlik bütünlük ve dayanışma ruhu içerisinde, vefat eden emekçi kardeşlerimize Allahtan rahmet, üzüntülü ailelerine başsağlığı ve yaralı kardeşlerimize de acil şifalar dilerim".

HOPA ZİRAAT ODASI BAŞKANI İHSAN SEBER "ULUSÇA ÜZÜNTÜ İÇİNDEYİZ"

Hopa Ziraat Odası Başkanı İhsan Seber yayınladığı mesajında "Soma'da yaşanan maden faciasında hayatını kaybeden tüm madencilerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır diliyoruz" ifadelerine yer verdi.

İSTANBUL ARHAVİLİLER DERNEĞİ BAŞKANI HÜSEYİN ALTUNBAYRAK "YÜREĞİMİZ YANIYOR YASTAYIZ"

İstanbul Arhavililer Derneği (İSTAD) Başkanı Hüseyin Altunbayrak yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.  "Manisa'nın Soma İlçesi'nde meydana gelen maden ocağı kazasında hayatını kaybeden madencilerimize İSTAD yönetimi olarak Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

            Bu elim facianın acısını yüreğimizde hissediyoruz... Yaralı kardeşlerimize Allah acil şifalar versin".

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık