Ana Sayfa Yerel Gündem İkizdere'de Erdoğan Posteri rahatsızlığı.

İkizdere'de Erdoğan Posteri rahatsızlığı.

Rize’nin İkizdere İlçesi’nde 7 Haziran Seçimleri öncesinde asılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Başkan’ına Sahip Çık” posteri vatandaşları rahatsız ettiği halde indirilemiyor.

Giriş Tarihi: 4 Temmuz 2015 Cumartesi 09:42
İkizdere'de Erdoğan Posteri rahatsızlığı.

Gazeteci İsmet Kösoğlu’nun haberine göre, ilçe merkezinde Emniyet Amirliği’nin hemen yanında 7 Haziran Genel Seçimleri öncesi asılan “Başkan’ına sahip çık” yazılı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan poster, gece uyuyan çocuklara rahatsızlık verdiği gerekçesiyle şikayet edilmesine rağmen indirilemiyor.

Posterin asılı olduğu çevrede yaşayan vatandaşlar, “Rüzgârda çok fazla ses çıkartan ve gece saatlerinde rahatsızlık veren posterin indirilmesini istiyoruz” diyorlar.

Habere göre, posterin indirilmesi için yetkili yerlere dilekçe ile başvuruda bulunduklarını belirten isminin açıklanmasını istemeyen vatandaşlar, “Cumhurbaşkanımızı sayarız, saygı gösteririz ama burada bir gürültü patırtı oluyor. Yapılan vatandaşa saygısızlıktır. Seçim oldu bitti. Posterin hışırtısını, gürültüsünü dinlemek zorunda değiliz. Çocuklar gece ses dolayısıyla uyuyamıyor ve rahatsız oluyor. Burada yaklaşık 30 m2 büyüklüğünde brandadan yapılı büyük bir poster dalgalanıyor. Cumhurbaşkanına saygısızlık yapamayız ama bu posterde Başkan yazıyor ve Başkan diye kimse de ortada yok. Başkan olmadığına göre posterin indirilmesini istiyoruz” dediler.

okur53

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz 'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

'Bir ülkeyi yöneten insan kendi ülkesinin toprağına galoşla basmaz'

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık