Ana Sayfa Güncel İl Genel Meclis Üyesi Buçan rest çekti"Hodri Meydan"

İl Genel Meclis Üyesi Buçan rest çekti"Hodri Meydan"

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan ,AKP İlçe danışma kurul toplantısında konuşan Mehmet Yerebakan'a "kapalı salonlarda konuşmaya gerek yok.Çıkalım halkın karşısında konuşalım.Hodri Meydan" dedi.

Giriş Tarihi: 16 Eylül 2014 Salı 14:40
İl Genel Meclis Üyesi Buçan rest çekti

CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan iİlçelere yapılan yardımlar konusunda Ardeşen'in geri bırakıldığını , bu konuyu bir çok kez dile getirmiş olmasına rağmen AKP'li İl Genel Meclisi üyelerinin bu konuda bir gayret içinde olmadığını ve tek başına kalsa da her koşulda Ardeşen'İn hakkını arayacağını söylemişti.

Mustafa Buçan'ın bu açıklamasına , son yapılan AKP Ardeşen İlçe Konhresinde konuşma yapan Mehmet Yerebakan cevap vererek "z da olsa muhalif üyelerimizin gelen paralar ve hibelerle ilgili ulu orta konuşmalarına tanık oluyorum. Kesinlikle onların topluma aksettirdiği manada konular cereyan etmemektedir. Tüm konular büyüklerimizin iradesi dâhilinde bölge şartlarında gerektiği şekilde tanzim edilmektedir. Gelişigüzel hiçbir konu yaşanmamaktadır. 24 saat telefonlarımız açıktır. "demişti.

Mehmet Yerebakan'ın bu açıklamasına Mustafa Buçan'dan yanıt gecikmedi.

  Mustafa Buçan ,İller Bankası Yönetim Kurulu Üyesi ve Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Yerebakan’a sert yanıt vererek “Artık Ardeşen halkını kandırmayı bırakın” dedi.

 CHP Ardeşen İl Genel Meclis Üyesi Mustafa Buçan Yerebakan’ın bu açıklamalarına sert tepki gösterdi. Buçan açıklamasında “Madem büyükler karar veriyor, siz neden o görevdesiniz. Siz halkın çıkarlarını gözetmekle yükümlü değil misiniz? Ardeşen halkının her türlü ihtiyaçlarını gidermek, sorunlarına çare olmak il genel meclis üyeleri olarak sizin ve bizim görevimiz. İyi bir durumda kendinizi öne çıkartırken, gerek söylem gerekse de icraatlarınızda da yanlışlarınız varsa bunu mertçe kabullenmeniz lazım.” Dedi.

 Mustafa Buçan'dan HODRİ MEYDAN

Buçan, açıklamalarına şöyle devam etti: “Ardeşen’e gelen paralardan bahsedin. Hangi köye ne kadar para aktarıldı, bunu açıklayın. 24 saat telefonum açık diyorsunuz. Başta ben olmak üzere birçok muhtar size ulaşmaya çalışıyor; ancak nafile, size ulaşılamıyor. İnsanları kandırarak siyaset yapılmaz.25 yıldır Ardeşenli’yi uyuttuğunuz yeter. Hodri meydan Sayın Yerebakan, Bunları tartışmak istiyorsanız her türlü platformda ben tartışmaya hazırım. Yeter ki konu Ardeşen’in ve Ardeşenli’nin menfaati olsun. Ben hazırım.” İfadesini kullandı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık