Ana Sayfa Yerel Gündem İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Danışma Kurulu toplandı.

İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Danışma Kurulu toplandı.

Danışma Kurulu Başkanlığına İsmet Acar seçildi.

Giriş Tarihi: 24 Mayıs 2014 Cumartesi 14:49
İstanbul Artvinliler Hizmet Vakfı Danışma Kurulu toplandı.

Hayati Akbaş

İSTANBUL-İstanbul'da çalışmaları ile dikkatleri üzerinde toplamaya devam eden Artvinliler Hizmet Vakfı Genel Kurulunu yaparak başkanlığa yeniden Hakan Bekar seçilmişti.

Vakfın en önemli organlarından biri olan Danışma Kuruluda, Genel Kuruldan sonra ilk toplantısını yaptı. Beykoz Acarkent'te bulunan Günaydın Restaurant'ta yapılan toplantıya vakfın kuruluşunda da büyük emekler sarf eden ve dönem dönem vakfın başkanlığını yapan önemli isimlerde katıldı.

Danışma Kurulu toplantısının açılış konuşmasını yapan Vakıf Başkanı Hakan Bekâr çok sıcak bir ortamda değerli büyüklerinin de onurlandırarak katıldıkları toplantıya "Hoş geldiniz" diyerek konuşmasına başladı. Vakfın İstanbul'daki Artvinliler için öneminin her geçen gün arttığını, vakfın önüne hedef olarak koyduğu Artvin evi projesinin hayata geçirilmesi zamanının geldiğini, bu konuda ziyaret ettikleri başta Hemşerileri İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Topbaş'ında destek verdiğini ifade ederek, Danışma kurulunun saygı değer üyelerinin de vakıf yönetimini motive edecek bir anlayışla destek olacaklarını samimiyetle bildiğini ifade etti.

Başkan Bekar Danışma Kurulu toplantısına ev sahipliği yapan İş adamı İsmet Acar'a da vakıf yönetimi olarak teşekkür etti.

Konuşmaların ardından Danışma Kurulu toplantısına geçildi. Gündemdeki konular tek tek görüşülerek bu konuda Vakıf yönetiminin başta Danışma Kurulu olarak tüm organları ile kolektif bir çalışma içinde bulunmasının önemine değinilerek Kurulun bu konuda her türlü desteği de vereceği ifade edildi.

Danışma Kurulu toplantısında ayrıca başta İstanbul'da faaliyetlerine devam eden Artvin Vakıf, dernek ve STÖ'leri olmak üzere, Ankara ve Artvin'deki STÖ'leri de güçlü bir ilişkinin sağlanması ve devam ettirilmesi ve bunlarında katılımı ile geniş kapsamlı bir toplantının da organize edilmesi temennisi yönetime aktarıldı.

Danışma Kurulu toplantısında daha sonra Danışma Kurulu üyelerinin belirlenmesi için seçimler yapıldı. Seçimler sonucu Danışma Kurulu başkanlığına İsmet Acar, başkan yardımcılıklarına da eski Vakıf başkanlarından Atilla Öztürk ve İlker Kaya'nın seçilmesi ardından sona erdi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

CHP Fındıklı Kadın Kollarından ,TBMM Başkanına istifa çağrısı..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık