Ana Sayfa Siyaset Kılıçdaroğlu Rize'ye geliyor..

Kılıçdaroğlu Rize'ye geliyor..

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Fındıklı'ya geliyor.

Giriş Tarihi: 12 Nisan 2016 Salı 22:31
Kılıçdaroğlu Rize'ye geliyor..

CHP Fındıklı İlçe Başkanı Kadirhan Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Fındıklı halkıyla buluşacağı ifade ederek, "15 Nisan Cuma günü saat 15:30’da Genel Başkanımız sayın Kemal KILIÇDAROĞLU,  Genel Başkan Baş Danışmanı İstanbul Milletvekilimiz sayın Mehmet Bekaroğlu ve Milletvekillerimiz ile beraber Cumhuriyet Caddesinde kısa bir esnaf ziyaretinden sonra Saimin Çay Bahçesinde Fındıklı halkı ile buluşması sağlanacaktır."dedi. 

    

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), tarım politikaları konusunda yurt genelinde planladığı üretici toplantılarının ilkini Rize'de düzenleyeceğini belirten Kadıoğlu, "16 Nisan Cumartesi günü saat 10:00’da Genel Başkanımız Sivil Toplum Örgütü temsilcileri ile Çayeli Çavuşoğlu otelde yaklaşık iki saat görüştükten sonra saat 13:30’da Rize İsmail Karaman Kültür Merkezi salonunda saat 13:30’da başlayacak olan “ÇAY ÇALIŞTAYI” na katılım gösterecekler ve Çalıştay 18:00’a kadar devam edecek ve sonuç bildirgesi açıklanacaktır. Trabzon-Rize-Artvin tüm bileşenleri ile çaydaki sorunlarımızı ve olası tedbirleri konuşacaktır."dedi.

 

Fındıklı'da da genişletilmiş toplantı yapılacağını kaydeden Kadıoğlu, şunları aktardı:

 

"17 Nisan Pazar CHP Fındıklı İlçe Örgütümüzün, saat 12:00 ila 15:00 arası Anemon düğün salonunda İstanbul Milletvekilimiz sayın Mehmet Bekaroğlu, Rize İl Başkanlığı ve İlçe Örgütleri ile beraber Genişletilmiş toplantı yapılacak. 26 Kasım 2015 tarihinde seçimle gelen yönetim Fındıklı halkı, üyelerimiz, STK’lar, sendikalar ve derneklerle buluşulacak.İlçe örgütümüz önümüzdeki bir yılın çalışma programını üyeleri ile paylaşacak. Fındıklı halkı ve üyelerinden de öneriler alınacaktır."

 

           Kadıoğlu, yapılacak olan toplantılara üretici ve vatandaşları davet etti.

Fındıklı Haber

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz CHP'den Alman Dergisine yalanlama

CHP'den Alman Dergisine yalanlama

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık