Ana Sayfa Yerel Gündem Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Çelik, Hemşin'de sentetik çim çalışması tamamlanan ve son hazırlıkları yapılan futbol sahasının kısa bir süre içinde hizmete açılacağını belirtti.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2014 Salı 07:24
Kısa Sürede Hizmete Açılacak

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa ÇelikHemşin'de sentetik çim çalışması tamamlanan ve son hazırlıkları yapılan futbol sahasının kısa bir süre içinde hizmete açılacağını belirtti.

İlerleyen günlerde sentetik çim sahanın sporcuların kullanıma sunulacağını vurgulayan İl Müdürü Mustafa Çelik tesisleşme yolunda göreve geldiği günden itibaren kente çok şey kazandırdıklarını dile getirerek "Çocuklarımızı ve gençlerimizi spora yönlendirmek, sporu sevdirmek, toplumda spor kültürünün oluşmasına katkı sağlamak spor yapma imkanı sağlayarak sigara, alkol, kumar ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklar öğrenmelerini engellemek vatanını, milletini seven, arkadaşlık duygusu gelişmiş insan yetiştirmek ve spor kulüplerine elit sporcular kazandırmak hedefi ile yola çıktık. İlçemizde yapılmakta olan bu tesisin kulüplerimize, okullarımıza ve ilçe gençliğine büyük katkıları olacaktır. Yapılan Sahamız 30x55 metre ölçülerinde olup 300 kişilik tribün kapasitesine sahiptir. Futbol Sahamız Hemşin İlçemize hayırlı olsun. Rize'de yapılan Gençlik ve Spor Yatırımlarında katkılarını ve desteklerini esirgemeyen Gümrük ve Ticaret Bakanımız Hayati Yazıcı'ya, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a, Milletvekillerimiz Hasan Karal ve Nusret Bayraktar'a Rize gençliği adına şükranlarımızı sunuyoruz"diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Şehit Altuğ Verdi Koşusu, Rize'de gerçekleştirildi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık