Ana Sayfa Güncel Logo ve Seçim Sloganı belli oldu..

Logo ve Seçim Sloganı belli oldu..

CHP ve MHP'nin çatı Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu'nun seçim kampanyasında kullanacağı logo bugün belli oldu.

Giriş Tarihi: 10 Temmuz 2014 Perşembe 12:03
Logo ve Seçim Sloganı belli oldu..

 İhsanoğlu, "Ekmek İçin Ekmeleddin" sloganını kullanacak. Bugün Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros ise, dün akşam 'Merkez Siyaset Özel' programında Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuk ettiği sırada, "İhsanoğlu kampanya logosu" diyerek bir başka logo paylaşmıştı. 

İhsanoğlu'nun logosu buğday tarlası şeklindeki Türkiye haritası olacak. Buğday Tarlası şeklindeki Türkiye haritasının üzerine yazılan 'Ekmek İçin Ekmeleddin' sloganı da dikkat çekti.

 

"SEVGİYİ EKMEK İÇİN, BOLLUĞU EKMEK İÇİN EKMEK İÇİN EKMELEDDİN"

"Sevgiyi Ekmek için, Bolluğu Ekmek için, Ekmek İçin Ekmeleddin"yazılı sloganlar da kampanyada kullanılacak. Seçim çalışmalarında kullanılacak broşürlerde de İhsanoglu'nun AKP, MHP, CHP demeden bütün Türkiye'nin gururu olduğu vurgulanıyor. Tanıtım için hazırlanan 4 farklı kartta ise HDP, MHP, CHP ve AKP seçmen profillerini gösteren aile fotoğraflarının üzerine "Biz hep partimize oy verdik. Şimdi Oyumuz Ekmel Hoca"ya yazılı ifadeler yer aldı.

FİLİSTİN VURGUSU

Ekmeleddin İhsanoğlu'nun tanıtım kampanyasında; hayatı boyunca hep İslam dünyasının bekası için çalışan bir insan olduğu vurgusu yapılırken şu ifadeler kullanıldı:

"Türkiye'nin Uluslararası itibari en yüksek isimlerinden. 'Allah vatanımın tüm evlatlarını, kendi evlatlarımdan ayırmasın' diyen bir Milliyetçi. Atatürk ve devrimlerini sahiplenmek tarihimizi sahiplenmek anlamına gelir diyen bir Atatürkçü. Filistin Davasının en büyük savunucusu. Filistin'in devlet nişanı verdiği tek Türk. Mehmet Akif'in dergahından geçmiş, Necip Fazıl ve Nazım Hikmet'i Arapça'ya çevirmiş bir gönül adamı."

TARIK TOROS'UN PAYLAŞTIĞI LOGO

Bugün Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Tarık Toros da dün akşam 'Merkez Siyaset Özel' programında Ekmeleddin İhsanoğlu'nu konuk etmişti. Tarık Toros program sırasında Ekmel Bey'in 'kampanya logosu'diyerek başka bir logoyu Twitter'da paylaştı.

Ay ve yıldız logosunun bulunduğu söz konusu logoda "Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Adayı Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu" ifadesi yer alıyordu.

İşte Tarık Toros'ın "kampanya logosu" dediği o fotoğraf:

Odatv.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Sarp'ta TIR kuyruğu eridi

Sarp'ta TIR kuyruğu eridi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık