Ana Sayfa Referandum Muharrem İnce'den Pazar'da ÇOK HAYIR'lı buluşma

Muharrem İnce'den Pazar'da ÇOK HAYIR'lı buluşma

Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin Pazar'da Çok Hayırlı miting düzenledi..Okulların tatil edilmediği,öğrencilerin derslerden çıkarılıp getirilmediği,memurların ,taşeron işçilerin,belediye çalışanlarının mecbur kılınmdadığı,imamların camilerden katılım için vaaz vermediği nitinge halkın katılımı yüksek oldu.

Giriş Tarihi: 5 Nisan 2017 Çarşamba 08:28
Muharrem İnce'den Pazar'da ÇOK HAYIR'lı buluşma

16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Referandum çalışmaları için Türkiyen'nin her yerini gezen Yalova Milletvekili Muharrem İnce'nin durağı Pazar'dı.

Saat 13.00 'de Pazar meydanında yapılan mitinge katılım  çok yüksek oldu. Miting öncesinde horonlar oynayan Pazarlılar Muharrem İnce'nin meydana gelmesiyle coştular..

Okulların tatil edilmediği,öğrencilerin derslerden çıkarılıp getirilmediği,memurların ,taşeron işçilerin,belediye çalışanlarının mecbur kılınmdadığı,imamların camilerden katılım için vaaz vermediği nitinge halkın katılımı yüksek oldu.

Pazarlıların çok yoğun llgisiyle karşılanan Muharrem İnce, otobüsün üstünden vatandaşlara seslendi.

Niye Hayır denilmesi gerektiğini anlatan Muharrem İnce , konuşmasnın ardından Arhavi ilçesinde yapılacak olan mitinge katılmak için ilçeden ayrıldı.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Referandum sonrası nasıl örgütleneceğiz ?

Referandum sonrası nasıl örgütleneceğiz ?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık