Ana Sayfa Yerel Siyaset Murgul'da Levent Turan Çalışmalarına hız verdi...

Murgul'da Levent Turan Çalışmalarına hız verdi...

Murgul CHP'nin Belediye Başkan Aday adayı doğduğu ve büyüdüğü ilçeye ve halka hizmet etmek istiyor

Giriş Tarihi: 26 Eylül 2013 Perşembe 06:10
Murgul'da Levent Turan Çalışmalarına hız verdi...

Hayati Akbaş

MURGUL-CHP Murgul İlçe Başkanlığı görevinden istifa ederek partisinden belediye başkan aday adaylığını açıklayan Levent Turan, siyasi çalışmalarına hız kattı.

Doğup büyüdüğü ilçesinde halkına hizmet etme düşüncesi ile yola çıkan Levent Turan, belediye başkanlığı seçimlerinde de kendisi ile partisinin daha şanslı olacağına inanıyor. CHP'nin Murgul'da bir yeniliğe ihtiyacı olduğunu düşünerek adaylığını açıklayan Levent Turan, halkın arasında ve halktan kopmayarak çalışmalarına devam ediyor. Partisinin henüz aday belirleme sistemini belirlememesine karşın yine de aday belirleme çalışmalarının bir gün sonra gerçekleşecekmiş gibi çalışmalarına devam eden Levent Turan, Murgul ilçesinde sıkmadığı el, görüşmediği vatandaş bırakmıyor. Bulduğu her fırsatı değerlendiren Turan, partisinin aday belirleme sisteminin de ön seçim olması gerektiğini de açıklarken, CHP'nin kendisi ile Murgul ilçesinde çok rahat bir seçim kazanacağına olan inancını da yineliyor. Murgul Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım'ın çalışmaları, ilçeye yaptıklarına karşın ilçenin kendisi ile birlikte daha dinamik, daha üretken ve daha hızlı bir büyümeye geçeceğine olan inancını da halkına aktarmaya çalışıyor.

Çalışmalarına ilişkin olarak değerlendirmede de bulunan Levent Turan, amacının ise doğduğu, büyüdüğü ilçesinde ilçesine ve halkına hizmet etmek olduğunu halkından ve partililerinden aldığı güç ile de aday adaylığı yarışını en demokratik kurallar içirişinde sürdüreceğini açıkladı. Yaptığı açıklamada Levent Turan; "2010 yılındaki 33. ve 2012 yılındaki 34. olağan Kongrelerinde tek aday olarak girdiğim ilçe başkanlığı seçimlerinden sonra çalışmalarımda partimize hizmet ettik. Parti içinde yaptıklarımız ortadadır.

Murgul halkı için de neler yapacağımıza yönetim kurulumuzda karar veriyorduk. İlçemizin sorunlarını yakından takip edip gündeme taşıyorduk. Biz çalışırken partililerimizde bizimle çalışıp bizleri takip ediyordu. Cumhuriyet Halk Partisi'ni partililerimizle birlikte yönetiyorduk. Şimdide partililerimle birlikte Murgul'da partimizin başarısı için yine partililerimizle birlikte çalışacağız. 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinin gündeme gelmesi ile partililerimiz ve Murgul halkının istekleri doğrultusunda yerel yönetimler seçimlerinde Murgul Belediye Başkanlığına aday olmaya karar verdim.

Amacım doğduğum, büyüdüğüm ilçeme ve halkıma hizmet etmektir. Parti üyelerimizden de parti için seçimlerde aday olama onayını aldıktan sonra amacımı gerçekleştirip Murgul halkına layık olmaya çalışacağım." ifadelerine yer verdi.

Murgul halkının kısa sürede sevgisini kazanan Levent Turan'ın ilçe siyasetine ve yerel seçimlere renk katması bekleniyor. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık