Ana Sayfa Güncel Olay53.com sitesine uygulanan Sansüre Hayır !

Olay53.com sitesine uygulanan Sansüre Hayır !

Olay53.com sitesine uygulanan sansürü kınıyoruz.Kabul etmiyoruz...Olay53.com sitesi olay53.net adresinden yayınına devam ediyor...

Giriş Tarihi: 2 Ekim 2014 Perşembe 20:06
Olay53.com sitesine uygulanan Sansüre Hayır !

Olay53.com sitesine uygulanan sansürü kabul etmek mümkün değildir. İlgili kurumlar yapılan yayınlarla ilgili olarak medyayı susturmak ve haber sitelerini kapatarak değil gerçekleri halka anlatarak sorunu çözmelidir. Hiç kimse yalan üzerine bir gerçeklik inşa edemez. Ne bir yayın kuruluşu nede ilgili kurumlar.

Bu tür uygulamalar ilgili kurumları daha çok zarara sokar ve üzerindeki süpheleri artırırı.

Bu nedenle bir daha bu tür şeylerle karşılaşmamak düşüncesiyle yapılan sansür uygulamasını kabul etmiyoruz ve red ediyoruz.

Olay53.com sitesi sorun çözülene kadar olay53.net sitesinden yayın yapacaktır. Eğer arkadaşımız burada da sorun yaşarsa Toplum Gazetesi olarak haber sitemizi sonuna kadar arkadaşımıza açacağımızı ilan ediyoruz.

Olay53.com sitesinin sahibi İbrahim Köroğlu arkadaşımıza geçmiş olsun diyoruz.Her zaman ve her koşulda yanında olacağız.

Saltuk DENİZ

Toplum Gazetesi -www.toplumgazetesi.com

Olay53.net sitesinde yapılan açıklamanın tam metni

"Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, haberlerinden rahatsızlık duyduğu haber portalımız olay53.com’a karşı başlattığı amansız savaşını sürdürüyor.

Rize Sulh Ceza Mahkemesinin 2014/347 sayılı değişik iş kararıyla dün akşam (Çarşamba) mesai saatinden sonra olay53.com a yayın yasağı getirten Sütlüoğlu’na karşı hukuk nezdindeki girişimlerimizi başlatmış bulunuyoruz.

Bu süre zarfında olay53.com yerine olay53.net adresinden yayınımıza devam edeceğiz.

olay53’ü susturabileceklerini düşünenlerin tarihin en büyük hatasına düşeceklerini buradan deklare ediyor, konu hakkında detaylı açıklamayı ise olay53.com yeniden yayınına başladığı gün yapacağız."

 

   
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Çay Üretiminin Yüzde 10 azalacağı tahmin ediliyor

Çay Üretiminin Yüzde 10 azalacağı tahmin ediliyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık