Ana Sayfa Spor Rafting Milli Takımı Endonezya için Ardeşen'de kampa girdi.

Rafting Milli Takımı Endonezya için Ardeşen'de kampa girdi.

Üç yıldır Uluslar arası Rafting şampiyonalarda çeşitli başarılar alan Türkiye Rafting Milli Takımı Endonezya yarışları için kamp çalışmalarına başladı.

Giriş Tarihi: 11 Kasım 2015 Çarşamba 13:37
Rafting Milli Takımı Endonezya için Ardeşen'de kampa girdi.

Gelişmekte olan spor branşları raftingden sorumlu as başkanı Fikret Yardımcı konu ile ilgili bir açıklama yaptı, Yardımcı: Dünya artık Rafting alanında dişlibir rakibin koordine br takımın olduğunun farkında, bizler Türkiye Rafting Milli takımı olarak Yeni zellanda'da Dünya üçüncülüğü, iki branşta Dünya birinciliği, Avrupa şampiyonasında ikinciliği ve Bosna hersekte yapılan Avrupa şampiyonasında da birinciliğimizi ilan etmiştik, şimdi hedef Endonezya Dünya şampiyonası, bu şampiyonada Rusya, Slovakya ve ingiltere ile mücadele edeceğiz.

Bugün malzeme desteğini sporcularımıza verdik ve böylelikle kamp çalışmalarımızda start almış oldu, sıkı bir çalışma programı bizleri bekliyor, antrenmanlar için Ardeşen Fırtına deresini kullanacağız.

Bu yıl Endonezya'da yapılacak olan, Dünya şampiyonasına U19 ve U23 olmak üzere iki takım olarak katılacağız, U19 takımımız 7 kişiden oluşmakta ve kaptanımız İbrahim Sarı, U23 takımımız 8 kişiden oluşmakta ve Milli takım antronörlerimizden Erdoğan Buçan kaptanlık yapacaktır. 24 kişilik kafilemizde Savaş İzmirli, Adem Aktaş, Güven Karakuş ve Recep Çifçi gibi kendi alanlarında başarılı isimler  ile ayın 24 ünde Endonezyaya hareket edeceğiz. Diye konuştu.   ardeşeninsesi
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık