Ana Sayfa Referandum Rize'de Hayır Rüzgarı esti..

Rize'de Hayır Rüzgarı esti..

CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen,Parti Meclisi Üyesi İdris Akyüz ve Sosyalist Enternasyonal Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran Rize'nin ilçelerinde Hayır çalışmalarına destek verdiler..

Giriş Tarihi: 31 Mart 2017 Cuma 09:44
Rize'de Hayır Rüzgarı esti..

16 Nisan 'da yapıalacak olan referandumun takvimi yaklaştıkça Evet/Hayır çalışmaları hızlandı..

CHP Trabzon Milletevkili Haluk Pekşen,PMÜ İdris Akyüz ve Sosyalist Enternasyonal Genel Başkan Yardımcısı Umut Oran Rize'ye gelerek Hayır çalışmaların destek verdiler.

İlkönce Zihni Derin Çay fabrikasına gelerek Çaykur'un Varlık Fonuna devredilmesiyle ilgili olarak basın açıklamasını yapan grup çalışmalarına Fındıklı ilçesine gelerek başladılar..

Fındıklı'da açılan Hayır bürosuna gelen grubu çok kalabalık bir vatandaş topluluğu karşıladı. Hayır bürosu önünde vatandaşlara seslenen ekip daha sonra Fındıklı esnafını ziyaret etti. Ziyaret esnasında vatandaşların gelen gruba çok yoğun ilgi gösterdiler..

Fındıklı'daki programın ardından Ardeşen ilçesine gelen grubu Ardeşen'de açılan Hayır bürosu önünde bekleyen vatandaşlar karşıladı.

Ardeşen ilçesinde esnaf ziyareti yapan grub Atmacacılar derneği ve güzergah üzerindeki kahveleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştular..

Ardeşen ilçesinin ardından Pazar ilçesine geçen grubu Pazar meydanında kalabalık bir vatandaş topluluğu karşıladı.. Burada vatandaşlara seslenerek konuşma yapan grup Çayeli ilçesine doğru hareket etti.

Çayeli ilçesine gelen grup burada vatandaşlara seslendiler. Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen'in yapmış olduğu konuşma çevrede toplanan vatandaşlar tarafından ilgiyle dinlendi.

İlçelerde yapılan çalışmaların ardınan Merkez ilçede yapılan basın açıklamasının ardından gelen grup ilden ayrıldı..

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Referandum sonrası nasıl örgütleneceğiz ?

Referandum sonrası nasıl örgütleneceğiz ?

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık