Ana Sayfa Yerel Siyaset Şevki Yılmaz'dan CHP'ye Ağır hakaretler.

Şevki Yılmaz'dan CHP'ye Ağır hakaretler.

Ş.Y.Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde düzenlenen 28 Şubat Mağduru 28 Şubat'ı Anlatıyor konferansında CHP'ne ağır hakaretlerde bulundu.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2015 Cumartesi 09:33
Şevki Yılmaz'dan CHP'ye Ağır hakaretler.

Rize Eski Milletvekili Ş.Y. Rize Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı İlmi Meseleler ve Sosyal Aktiviteler Topluluğu (İMSAK) tarafından düzenlenen “28 Şubat Mağduru, 28 Şubat’ı Anlatıyor” konulu konferansa katıldı. 

Burada yapmış olduğu konuşmadan CHP ile igili söylemiş olduğu sözlerden bir kısmı

"Bu CHP var ya, Cehenneme Hazırlayan Parti bu milleti.”

 

Yılmaz, CHP’nin 6 ok amblemiyle ilgili konferansta yaptığı konuşmada, CHP’nin idamlarla şehirleri yok ettiğini kaydederek şu açıklamalarda bulundu: İstiklal Mahkemelerinin sayısı belli değil. Yüz bin diyen var 200 bin diyen var. Şehirleri idam ettiler, şehir. Avrupa’da en çok Sivaslı var, Yozgatlı, Konyalı neden? O şehirlerde idam edildi. Ekonomik yardımlardan men cezası aldı Konya. Devrimlere karşı, medeniyetimizi deviren devrimlere karşı direnen 3 tane mühim şehir oldu. Burada Turist Oteli’nin altında günlerce şapka giymediği için asılan alimler var. Halk bile yanına yanaşamadı. Allah gani gani rahmet etsin o şehitlere.  Sadece bir hatıramla geçeyim. Çorum Alaca’ya gitmiştik 80’li yıllarda. Bi zatı ziyaret edeyim dedim. 100 yaşında elini öptüm. Oğlum Şevki çok dolaşıyorsun benim hatıratımı anlat dedi. 30’lu yıllarda Ankara’da asker idim. Tren istasyonuna hayvan vagonu geldi, hayvan treni geldi. Komutan dedi ki bu vagonlara nöbet tutacaksınız. İneklere öküzlere neden nöbet tutacağız diye sorunca Komutan imanlıymış ağlamaya başladı. Hıçkıradı. Oğlum tövbe de burada inek, hayvan yok. Konya’dan getirtilen 400 alim var. Yarın sabah Ulus meydanında idam edilecekler. İşte  CHP bu. Ambleminden belli değil mi CHP. Yani Müslümanlar tutup bir silah resimli parti kursaydı yaşatırlar mıydı, he? Şu CHP’ye şaşırıyorum ya. Amblemin çağ dışı yobaz ya, ok ya ok. Neden gül yapmadın, neden gül yapmadın. 6 tane silahlı bir amblem yapsak ne olurdu halimiz Türkiye’de. Adam ok atacak ya.

CHP’NİN 6 OK’U SEÇMESİNİN  NEDENİ

 

Bediüzzaman öyle diyor. İmanın 6 şartına vurmak için 6 ok tercih edilmiştir. Birisi Allah’ın ülkedeki hükümranlığını ortadan kaldırmak. Öbürü Resulullah A.S.’nin liderliğini yok etmek. Öbürü Kur’an’ın otoritesini hayat yasasını yok etmek. Öbürü gençlerden ahiret imanını ortadan kaldırıp, kader imanından yok ederek, ümitsiz hale düşürüp şizofren bir nesil meydana getirmek. Diğeri de  meleklere inancı yok etmek, moralleri düşürmek için. Onu Bediüzzaman Hazretleri söylüyor. İşte bu zihniyet dar ağaçları kurdu memlekette. Ezana saldırdı."

Kaynak : olay53.com

TOPLUM GAZETESİ

Kamu Kuruluşu olan Rize Üniversitesi'nde bu tür bir yalan ,iftirada dolu nefrete dayalı bir konferans düzenlenmesi ve bu kişiye plakat verilmesi başlıbaşına bir ayıptır.

Ş.Y.nin açıklamalarını "nefrete dayalı" bir konuşma nasıl yapılırı göstermek amacıyla yayınlıyoruz. Yoksa haber değeri olduğu için değil.

 

 

 

YORUMLAR
  • yorum2015-03-02 09:08:25ALİ

    ŞEFKİ YILMAZ'IN ALMAN İSTİHBARATININ ADAMI OLDUĞU SÖYLENİYOR BU DOĞRUMUDUR

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık