Ana Sayfa Güncel Sosyalizm Okulları liselilerle büyüyor

Sosyalizm Okulları liselilerle büyüyor

Yurdun dört bir yanında büyük bir ilgiyle büyüyen Sosyalizm Okulları'nın "Devrim nedir, Türkiye'de devrim hayal midir?" başlıklı ikinci oturumu bu hafta sonu yapılacak derslerle sona eriyor. Liseliler tüm yurtta "Komünizm nedir, komünizm imkânsız mıdır?" başlıklı üçüncü oturuma hazırlanıyor.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2015 Cuma 10:33
Sosyalizm Okulları liselilerle büyüyor

Sosyalizm Okulları’nın "Devrim nedir, Türkiye'de devrim hayal mi?"başlıklı ikinci oturumu bu hafta sonu gerçekleştirilecek derslerle sona eriyor. Liseliler tüm yurtta, "Komünizm nedir? Komünizm imkânsız mı?" başlıklı üçüncü oturum için hazırlanıyor.

İlk iki oturumu geride kalacak olan ve "Komünizm nedir? Komünizm imkansız mı?" başlıklı üçüncü oturuma hazırlanılan Sosyalizm Okulları büyümeye, ilgi görmeye devam ediyor.

Sosyalizm Okulları'nın "Devrim nedir? Türkiye'de devrim hayal midir?" başlıklı ikinci oturumu geçtiğimiz hafta Adana, Amasya, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Bakırköy, Kadıköy, Sarıgazi, Şişli, İzmir, Isparta, Karaman, Kocaeli, Konya, Manisa, Mardin, Mersin, Muğla, Nazilli, Niğde, Osmaniye, Samsun, Çarşamba, Sakarya, Tekirdağ ve Van'da gereçkleştirildi.

Bine yakın liselinin katıldığı toplantılarda, Komünist Liseliler sosyalizm mücadelesini yükseltme ve Komünist Parti’yi büyütme kararlılığını beyan etti.

BU HAFTA SONU 7 MERKEZDE

Bu hafta sonu yapılacak toplantılar sonrasında üçüncü oturumun hazırlıklarına başlayacak olan Komünist Liseliler’in bu hafta sonu buluşma noktaları aşağıdaki şekilde:

Kars: 22 Kasım Pazar saat 13:00, Eğitimsen Kars İl Binası
İstanbul/Maltepe: 22 Kasım Pazar saat 11:00, NHKM Maltepe
Çankırı: 22 Kasım Pazar saat 13:00, Eğitimsen Çankırı İl Binası
Çanakkale: 22 Kasım Pazar saat 17:30, Komünist Parti Çanakkale İl Binası
Tokat: 21 Kasım Cumartesi saat 14:00
Malatya: 22 Kasım Pazar saat 14:00
Kırşehir: 22 Kasım Pazar saat 14:00

ÜÇÜNCÜ OTURUMLAR 27-28-29 KASIM'DA

Sosyalizm Okulları’nın "Komünizm nedir? Komünizm imkânsız mı?" başlıklı üçüncü oturumu ise 27-28-29 Kasım tarihlerinde düzenlenecek.

Ayrıntılı bilgiye https://www.facebook.com/sosyalizmokullariadresinden ulaşılabilinir.  

haber.sol.org.tr

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık