Ana Sayfa Yerel Gündem Ural”Gün Cumhuriyetimize sahip çıkma günüdür"

Ural”Gün Cumhuriyetimize sahip çıkma günüdür"

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal Ural bir mesaj yayınlayarak 28.10.2014 tarihinde yapılacak olan Çelenk koyma törenine ve ardından Ziraat Bankası önünde yapılacak basın açıklamasına vatandaşları davet etti.

Giriş Tarihi: 27 Ekim 2014 Pazartesi 16:11
Ural”Gün Cumhuriyetimize sahip çıkma günüdür

CHP Ardeşen İlçe Başkanı R.Kemal URAL ,Cumhuriyetimizin 91.yılı kutlaması nedeniyle 28.102014 tarihinde saat 13.00’de Ardeşen Kaymakamlık binası önünde yapılacak olan Çelenk koyma törenine ve ardından T.C.  yazısının eksik olduğu Ziraat Bankası önünde yapılacak olan basın açıklamasına tüm vatandaşları davet etti.

İlçe Başkanı URAL “ Cumhuriyetimizin 91.yılını ne yazık ki 90.yılından daha büyük sıkıntılar ve kaygılarla kutlayacağız. Son 12 yıldır izlenen politikalar ne yazık ki Cumhuriyetimizi uçurumun eşiğine getirmiştir. İşin en garibi de sorunu yaratanlar sorunu başkaları yaratmış gibi davranmakta ve Yavuz hırsız misali kendilerinin dışında herkesi suçlamaktadırlar. Fakat artık gerçek tüm üstünün örtülmesi çabalarına rağmen ortaya çıkmış ve halkımız bu acı gerçeği son yaşanan 3 askerimizin kalleşçe şehit edilmesinde görmüştür.

Ne olursa olsun,hangi olumsuzlukları yaşarsak yaşayalım,moralsizde olsak,bezginde olsak,yorulsak da,biz  Cumhuriyetimize sahip çıkmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.

Bu amaçla yarın yapılacak olan Çelenk koyma törenine ve ardından T.C. yazısı eksik olan Ziraat Bankası önünde yapacağımız basın açıklamasına tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.

Artık Cumhuriyetimize ve onun değerlerine sahip çıkma zamanı gelmiştir. Gün sahiplenme,sahip çıkma günüdür.” Dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık