Ana Sayfa Kültürel Yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu'ndan Fındıklı'da söyleşi ve imza günleri

Yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu'ndan Fındıklı'da söyleşi ve imza günleri

Yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu son kitabı "Güneşi Beklerken " ile ilgili İmza ve Söyleşi günlerinin ilkini gerçekleştirdi.İkincisi Cuma günü aynı yer ve saatte gerçekleştirilecek..

Giriş Tarihi: 22 Mart 2018 Perşembe 20:52
Yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu'ndan Fındıklı'da söyleşi ve imza günleri

Fındıklılı  yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu  "Güneşi Beklerken "kitabıyla ilgili Fındıklı'da iki gün sürecek imza ve söyleşilerinin ilkini gerçekleştirdi.

Fındıklı Belediyesi Tuncer Ergüven Sosyal Tesislerinde 11.00 - 15.00 saatlerinde gerçekleştirilen imza ve söyleşi gününe yoğun bir katılım oldu.

Emekli Öğretmen olan Sıddıka Kan Pehlivanoğlu aynı zamanda Fındıklı Yardımseveler derneğininin başkan yardımcılığı görevi sürdürüyor.

Yazar Sıddıka Kan Pehlivanoğlu 'nun tüm gelirlerini Fındıklı Yardımseverler Derneğine bağışladığı "Güneşi Beklerken "  kitabıyla ilgili imza ve söyleşi gününün ikincisi 22 Mart 2018 Cuma günü aynı yerde saat 11.00 ve 15.00  arasında gerçekleştirilecek..

Yazarın 4.kitabı olan "Güneşi Beklerken" den önce yayınlanmış "Islak Topraklar", "Soluk fotoğraflar" ,"Yaşamın Kıyısından Manzaralar"  isimli üç kitabı daha bulunuyor.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Üç kadın ' Sırtında Sepeti' okurlarıyla buluştu..

Üç kadın ' Sırtında Sepeti' okurlarıyla buluştu..

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık