LEV PASGALOS

Emre İtaatsiz Emir Eri Muradına Erer mi Hiç?


LEV PASGALOS
29 Nisan 2015 Çarşamba 10:10

Davutoğlu: Kılıçdaroğlu'na hesabı, Bahçeli'ye milliyetçiliği, Demirtaş'a da barışı öğreteceğiz

“Sana  Başbakanlığı kim öğretecek ?”

 

Alt gelir grubundan üst gelir grubuna yasadışı yollardan geçmeye çalışan bir kişi üst-süz ,baş-sız olarak ele geçirildi.

 

Bülent Arınç’tan soykırım açıklaması: Bilerek, kasıtla ve isteyerek yapmadık… Bile isteye yaptıklarımızı inanın siz de bilmek istemezsiniz (bil-iste-katlet)

 

Acele Satılık; Geyikli Park(Full Geyik)

Kelepir ; Dünyanın En Güzel Arabistanı(Suud yüzü görmemiş)

 

Değişik çap ve ebatta umutlarıyla sulara gömüldü havada karada denizde bahtı karalar.(Topraksız-Tanrısız-Takatsizler)

 

Faşist’e “faşist” diyen ilk kişinin “Ben faşistim” diyen kuramsal faşist Benito Mussolini olması da göstermektedir ki “faşist” e faşist demek için sosyalist olmaya gerek yok, ne olduğunu bilsen yeter.

 

Kabeyi ayağımıza getiren Yeni Türkiye...Sen ne büyük, ne Yeni bir Türkiye'sin öyle ki,istesen denizaltında 20 bin fersahda Aqua cami yapar da Amerikan destroyerlerini de imana getirirsin…

 

Akepe devlet adına askerini öldürtmek için onyüzbin takla atarken,barışa ekmek su gibi ihtiyaç duyan Kürt halkı ölmesinler,öldürülmesinler diye canhıraş çabalıyor...Kürt sorununda barıştan taraf olmak da tam olarak budur...Biri sizi düdüklüyor ve sanırım siz de farkındasınız erenler...Doğu cephesinde değişen çok ve sanırım Batı cephesinde de değişecek çok bu hal ve gidişle....

 

Kendiyle barışık değil, kendine yapışık egolardır tüketim toplumuna hizmete amade tüketim toplamı.

 

Sığmıyor korkusu kaç-Ak saraya, yine de kaçacak bir delik arıyor.(Çıplak Kralın Konfeksiyon Sevdası Üzerine)

 

Sizin kaynağınızı kestik mi dünyalar bizim oluyor zaten(Gökyüzündeki cenneti yeryüzüne indirip yeryüzündeki cenabeti cenap-ı Hakka kargolamak…)

 

“Mekke’de helal seks shop” açıldığını duyan onbinler helallik almak için izdiham yaratsa, yaradanın gücüne gider mi bilemem. Helali hoş olsun….

 

Malezyalı müftü: ‘Evlilikte tecavüz diye bir şey olmaz’…Tecavüzden evlilik çıkabiliyorsa, evlilikten tecavüz çıkmaz mantıki önermesi(Önermesi bedava)

 

Downloading God, uploadinng Devil. Please God help me(Bir Taşra Papazının Günsonu Dökümü)

 

Avusturya "soykırım" dedi, Türkiye büyükelçiyi geri çağırdı. Büyük siyaset dediğin böyle birşey işte ,Avusturya büyüklük biz de kalsın diye büyükelçiyi gerisin geri çağırmadığı sürece arada "Biz tehcir yaptık. Tehcir insanlık suçu.Tehcir Allah’ın emri. İnsan insana böyle şey yapar mı? Atalarımızın kanına kimbilir hangi kansızlar girdi? Sakın bunlar Kürtler olmasın?" diye Kürt sorununu arada çözüp zaman kazanacam derken 3-5 ülke daha soykırım der ,çağırırsın ilgili elçileri ,havuzda topladığın elçilerle ne gibi bir anlatıyla uluslararası kamuoyunu oyalıyacam çalışmasını yaparsın. (Ölü Ermenileri yaz nüfusa Bahtiyar efendi)

 

Ah bir zengin olsam, uçan kuşa borç taksam.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız; “Bekarlık Nükleerden Daha Riskli” Risk Analizi;;; Testesterondan vurmuş...Nükleer de bekar çalıştırmam, seksolog dan temiz kağıdı getirecek "üre-genital" organları milli güvenliği tehdit etmemektedir" diye, sonra kıyacaz nikahını tecavüz çağı gelmiş bir dölyatak-karıyla,sonra işbaşı....Gözünü sevdiğimin Nükleeri bak nasıl aile saadetini temin ederekten manevi değerleri manalandırıyor anamalcı toplumunun mal pörtföyünün gün be gün şiştiği günümüz seksus toplumlarında... .Çernobili abazalar, Fukuşima yı anasının sözünü dinleyip evlenmeyenler uçurdu havaya oğlum Şinasi....(Çoklu Geri-Zeka Örneklem No:1)

 

Bedenim senin olabilir ama bonservisim asla(Endüstriyel Futbol)

 

Hüseyin Çelik: “Ben Hıristiyanlığı da Museviliği de tasvip etmiyorum.”

Kaldı mı geriye tasvip bekleyen birbirinden çok Tanrılı diğer dinler.

 

Kişisel gelişim kitaplarının geliştirmekte olduğu “kişi” gelişimini tamamlayamadan vatani görevini yapmak üzere birliğine teslim oldu(Bedelsiz Gelişim nelere Bedel)

 

 

Erdoğan’ın korumalarının konaklaması için Çanakkale’de öğrenci yurtları boşaltıldı… Erdoğan’ın içinin tamamen rahatlaması için tüm yurdun boşaltılması zaruri.

 

 

Ş-Efkan Ala; “Biz tehcir yaptık”

Vehamet Davutoğlu; “Tehcir insanlık suçu”

Cübbesel Ahmet Hoca;”Tehcir Allah’ın emri”

Kamu Spotu: Allahsızlık yapmayın.

 

 

 

Sanayi Bakanı Cahit Aral ; “”Türkiye’de radyasyon var diyenler dinsizdir”  Çay içerekten radyasyonu savuşturan, nükleer serpintiyi uzaklaştıran dini bütünsel  cinai Sinai bakanı tam da bugünler için biçilmiş kaftanmış. Kaza geliyorum demiş 30 kusur sene evvelinden…

 

 

 

Demirtaş: Akademisyenler Diyanet İşleri Başkanlığının fetvalarını incelemiş, "devlet sevgisi" Allah sevgisinden fazla yer alıyor...(Devletin İdeolojik Aygırları)

 

Dersim Katliam, "emperyalizmin oyunu , Ermeni Soykırımı, "emperyalizmin şeysi" , "Maraş Katliamı "emperyalizmin şuysu" , onlarca Kürt ayaklanması, "emperyalizmin buysu"", "Hdp, emperyalizmin şeysi", 1 Mayıs1977, "emperyalizmin tezgahı" ...Emperyalizm her yerde, TaCettin gözlemci statüsünde…

 

Türk Yargı Sistemi: At zikinde Küheylan....

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık