LEV PASGALOS

IŞİD'E OPERASYON, IŞİD DE İNANMA, IŞİD BİLE İNANMIYOR...İLLE DOSTUN ATTIĞI GÜL YARALAR BENİ


LEV PASGALOS
26 Temmuz 2015 Pazar 14:41

 

IŞiD’LE BARIŞCIL SAVAŞIM KILAVUZU

-İlk adımı siz atın, aslında kendisini sevdiğinizi hissettirerek saldırın.

-Her ilişkinin iniş çıkışları olabilir, gelecek güzel günleri düşünün, yeise kapılmayın.

-Fazla ieri gittiğinizi düşündüğünüz an silah bırakın.Silah bıraktığınız yerde durur, vesveseli düşünceleri bırakın.

-Arada onun da hamle yapmasına müsaade edin, bu arada siz esas düşmanlarınıza saldırarak moral depolayın, emin olun bu onu da mutlu edecektir.

-Partnerinizi yok yere üzecek hamlelerden bilhassa kaçının. Sınır güvenliği diye diye güvenini kaybedeceğinize bırakın sınır anlamını kaybetsin.

-“Savaşma seviş” diyenlerin unuttuğu hayatın aynı zamanda “sevişme savaş” alanı olduğudur, savaşı sevişi aynı hazla tadın,ne yaparsan yap aşk ile yap.

-Ona özel olduğunu hissettirin. Mesela bir askerinizi mi vurdu, bırakın bir de polisinizi vurun.

-Sürprizlerle ilişkinizi renklendirin. Saldırmadan önce haber verin, bir de Ortadoğu sıcağında istihbarat için yorulmasına müsaade etmeyin.

-Sevginizden şüphe duymaya başladığı an ona kara harekatıyla tırlar dolusu güven verin.

-Boş vakitlerinizde Şam’da Halep’teymişcesine beraber Cuma namazı kılın, İdlip’de zekat verin Cerablus’da fitre dağıtın. Silahların gölgesinde konvansiyonel romantizmi kıyasıya yaşayın, birbirinize kıymayın.

-Kıskanmak aşkın göstergesidir ama ölçüsünü siz belirleyin. Diğer terör örgütleriyle aranıza mesafe koysanızda ne onsuz ne onlarsız bu ilişkinin yürümeyeceğini anlamasını sağlayın. Onu stratejik güvenlik konsepti bağlamında ideolojik rezervsiz sevdiğinizi hissettirin.

-Ona şiddet uygulamış olsanız da “hem severim,hem döverim” ilkesi icabınca hareket ettiğinizi göstermek için hava civa gavara hava harekatı yapın, güçlü kişiliğinizi an be an serimliyerek güvenilir sevgi limanına demir attığını ona sezdirin.

-Huri paylaşımında sorun yaşanmayacağına dair teminat verin, sutre-i alemden ulvi aleme cümle hurilerin gerekirse kendisine feda edilebileceğini gösterecek jestler yapın. Mesela koca bir şehri onun için kapatın, kadınları filo filo servis edin.

-Ayın bazı dönemlerinde çok daha hassas olabilir, ona sevgi sözcükleri fısıldayın; “izzet-i İslam” “asrı saadet” “salat ve selam” “ameli Salih” “hüsnü-l hulk” gibi gibi…

 

 

 

                      

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık