LEV PASGALOS

PUTLU DOĞUM HAFTASI


LEV PASGALOS
21 Nisan 2015 Salı 00:24

“Allah ile konuşup depremi engelledim” (Allahı ‘engelle’yen Rasathane İmamı)

 

İmamların başkanlık sistemini istediği, çadırların kendiliğinden yandığı, madencilerin güzel öldüğü, işsizliğin en garanti iş olduğu, köy enstitülerinin kuruluşunun şehirlerde şehirli snopsizmiyle “tezek kokularından ırak ” kutlandığı memlekette, katırlar intihar etmiş,çok mu? İntihar haktır kullanmayan alçaktır…(Tarafımdan 17 Nisan’da facebook hesabımda yazılmıştır. Atilla Taş’ın taşı gediğe oturtan çok benzer cevabı da hepimizi toptan delirttiklerini göstermekte…)

 

Haa  Trt Ana haber bülteni haa Moskova Devlet Sirki...Çocukken izlerdim Moskova Devlet Sirkini, devlete mi kalmış maymunluk yapmak diye düşünürdüm.  Devletin devlet ,sirk maymunlarının sirküle maymun olduğu zamanlar..Şimdi anladım o en azından sirkti yaa bu ne Olric?

 

Uzun zaman oldu konuşmayalı, en son nerede susmuştuk? (Umutların Kendi Kaderini Tayin Hakkı)

 

Zile Müftülüğünün düzenlediği “Kutlu Doğum Haftası”nda Kuran-ı Kerim tasarımlı pasta kesildi. ... Tasarım harikası pastanın kesilerek yenmesi de göstermektedir ki, kurbanda da manda tasarımlı pasta yapıp keserekten yenebilir...Ramazan da aparatif muska-kurabiyeler düşünülebilir. Dar gelirli vatandaşlarımız için tavafa uygun Kabe tasarımlı muzlu pasta . Putperestliğe Giriş-PUTLU DOĞUM HAFTASI

 

 

Ermeni soykırımı yoktur, Ermeniler 23 Nisanı 24 Nisan’a bağlayan gece metrobüsün sesinden ürkerek toplu intihar etmiştir..(Lan biz bunu 100 yıl niye düşünemedik?--Yüzyıllık Yanlışlık) (Katri Bilinç Yarılması)

 

Akp seçim bildirgesinden çıkan sonuç;”Tut beni düşmeden”

 

Herhangi bir yasadışı terör örgütüyle ilişkisi kurulamayan zanlının Emniyeti zan altında bırakması üzerine harekete geçen Savcılık zanlının ihtiyaçlarına uygun bir örgütün  inşasına hızla başlandığını bildirdi…(2071 A Space Odyssey )

 

Chp seçim bildirgesinden çıkan sonuç;” Olsa dükkan senin,ama söz bir Allah bir “

 

BJK Başkanı Fikret Orman ;” Zarab’ın gözünde Beşiktaşlı ışığı aldım.” İnönü Stadının yenilenmesi ihalesini aldığında ben de aldımdı benzer ışığı göz ayalarından kozmosa  ışır vaziyette…

 

İt iti ısırmaz it faşist olmadıkça, havlayan köpek ısırmaz köpek falanjist olmadıkça ( Ger-Yönet- Get stressed—Tek farz-ı siyaset)

 

 

Sarhoş atlar, müntehir katırlar,ezel ebed eşşoğlueşek müktedirler…

 

 

Şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler, içinde yine yeni yeniden kaybolsam, yıllansam yıllansam da yılları geri vermesem...(Üçüncü Yeni)

 

Bana tecavüzcünü söyle sana suçunu söyleyeyim…(Adil Yargılanma Hakkı-En Yenisinden MüTeCavüz Türkiye Cüzü)

 

İşsiz sayısı 6 milyona yaklaştı.  (İşe ihtiyacım yok. Tek ihtiyacım işsiz bir dünya-İşsiz Adam)

 

Gezi davasında bilirkişi raporu: “Vatandaşın yüzü masum ama dış basına konuşmuş…” (Masumiyet Teranesi)

 

İranlı din adamı Ayetullah Hüseyin Dehnavi  “Karınızla cinsel ilişkiye girerken başka bir kadını düşünmeniz günah değil. Ama eğer hamile kalırsa, doğacak çocuğunuz eşcinsel olur”(Çocuğu düşürürseniz düş- cinsel olmaz mesela)…Karınızı döverken başka kadını düşünmeniz halinde çocuğunuzun ilerleyen yaşlarda düşüncesizce hareketler sergilemesi olasılık dahilinde olabileceği gibi karınızı döver ya da severken, veyahut siz de ne yaptığınız bilmez halde şuurdan ırak yapıyor iken bir eşcinseli düşünmeniz halinde başınıza gelecekleri düşünmek bile istemezsiniz…(Engelsiz Düşün-Engelli Seviş-Libidoları Ayarlama Enstitüsü)

 

 

Kükremiş sol gibiyim enginlere sığmam sağa sola saparım(Hem oportünist-hem revizyonist yer yer Taocu kimileyin Maocu hattı zatında Staocı ideolojiler üstünü üs edinmiş anonim halt kahramanı)

 

Kibariye:” Başbakanımız bıcır bıcır, çok tatlı, küçücük” (Akepe’nin “Roman açılımı”nın fazla açtığı Kibariye’den Başbakanın çapına dair açıklayıcı bilgi notu )

 

Ölesim bile yok, ömrüm sıkıntıdan uzuyor…(Hayatı anafikirsiz jenerik olsun diye yaşama üzüncü)

 

Kılıçdaroğlu; “Türkiye’nin en önemli sorunu Kürt sorunudur.”

Perinçek; “Türkiye’de Kürt sorunu çözülmüştür, Kürt sorunu yoktur.”

Kamu Spotu; Sorun yok gençler, dağılabilirsiniz.

 

“Kürtçe ile bilim yapmak mümkün değil. Kimya, fizik, sosyoloji hukuk yapamazsınız  ‘Ali okula git’ , ‘Ayşe ip atla seviyesinde kalır’ (Dünya Bilimler Üssü Üst Daimi Kadim Başkanı Doğu Perinçek)

Güneş Dil Teorik Katkılı Fiş Önerilerimdir; “Doğu doğuya git”,  “Vatandaş Göktürkçe konuş”,  “Tanrı Türkü ulusun, bilimsel gelişimini korusun” , “İlim Çinde’de olsa siz yine bir Perinçek’e danışın”

 

Perincheck ”Bizim iktidarımızda Abdullah Öcalan kısa sürede TV’ye çıkacak ve ‘silahları bırakın’ çağrısı yapacaktır…(“Doğu” cephesinde değişen bir şey yok.)

 

Panamalı bir hasta için çok acele pan flüt(Sağlıkta çağ atladık, çağa yaban kaldık)

 

Trabzon Erdoğdu Anadolu Lisesi Dünya Liselerarası Futbol Şampiyonu…Solhaber’de olası haberleştirme denemesi için önermece “Dersleri zayıf o çocukların ,hem Sultan Fatihi Fatih Ürekle  karıştırır kesin onlar, çoğu faşist azı falanjisttir,taş da çalıyorlarmış diye duyduk biz duyargaları pek gelişkin soyut sanat sever bir arkadaştan”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık